Výsledky

Škoda cup Favorit - rok 94

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Karel Trnka 97 ekov Pikovice 1. 60
Martin Strnad 28 autocross lešany team 2. 56
Adam Filip 21 hoší PROFI race team 3. 47
Petr Růžička 3 Poříčáci 4. 46
Marek Kalla 60 Fafel Team 5. 43

Škoda cup Felicie (do 1300ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Růžička 17 Baroracing 1. 55
Martin Honzak 129 B-Team 2. 55
Jaroslav Vlášek 222 3. 45
Tonda Čermák 686 Bulda team 4. 42
Milan Valenta 29 Autodoprava MM 5. 37
Adam Jelínek 187 Deer Auto 6. 35
Martin Honzák st? 259 B-team 7. 33
Václav Karnolt 113 KARNOLT 8. 33
Jaroslav Barták 36 Jedu Hovno ! 9. 30
Jiří Chrpa 241 B-team 10. 29
Roman Volf 2828 Vlk Racing team 11. 28
Filip Honzak 128 B-Team 12. 26
Jaroslav Dušek 1 Auto Nepraš 13. 25
Jan Šeiner 442 Auto pneu Vémyslice 14. 22
František Hrachovec 199 American Street Garage 15. 14
Marek Rabiňák 305 16. 13
Jakub Knop 118 Písteam Poříčí 17. 10
Tomaš Beránek 71 Komunal 18. 9
Tomáš Krejčík 200 KF-vision 19. 6
Tomáš Horský 165 20. 4
Václav Vyterna 31 TM Větrov 21. 4
Robert Maceška 788 Maceška 22. 3
Ladislav Bruckner 133 K Team 23. 3
Marcel Hergesell 73 Jedu Hovno 24. 2
Jan Ješetický 80 Bulda team 25. 2
Petr Synek 613 Rokytka Boys Racing 26. 1
Michal Povolný 696 Jedu Hovno ! 27. 1
Tomáš Sochůrek 73 28. 0
Jaroslav Volak 87 Mamako team bystřice 29. 0
Pavel Minařík 269 AutoMinařík 30. 0
Josef Čížek 11 Nerezka 31. 0
Patrik Lejnar 22 Gasdoggarage 32. 0

Do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Konvalinka 146 Radlík Racing 1. 60
Milan Harant 261 2. 60
Petr obergries 66 Brgisek racing 3. 45
Martin Nepovím 313 MG-ROVER 4. 41
Jan Meyer 293 Vrabcaci 5. 40
Jiří Chrpa 241 B-team 6. 37
Martin Vávra 161 Kosák CROSS 7. 33
Vladimír Kleprlík 148 K-team 8. 32
Pepa Koutník 177 AMSK Nechanice 9. 29
Roman Stavný 332 Poříčáci 10. 28
Petr Mleziva 7 Prague Pirates 11. 24
Jan Hovorka 273 Hovi Team 12. 24
Daniel Míček 69 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM & DENNY GARAGE 13. 23
Jaroslav Šebek 29 Autodoprava MM 14. 23
Michal Souček 188 K-team 15. 21
Radek Kaucký 256 Vrabčák 16. 20
Michal Bejda 154 Vrabcaci 17. 8
Petr Puklicky 611 Divocaci 18. 8
Jan Ješetický 80 Bulda team 19. 6
Robert Maceška 288 Maceška 20. 5
Michal Grund 223 Hora racing 21. 3
Jakub KLaban 52 Fonty69 22. 3
Jaroslav Přibyl 171 Jirčany racing 23. 2
Bogdan Samoletskyi 17 Suzuki Tecnica International 24. 1
Vitezslav Janousek 532 25. 0
Karel Bouček 108 K-team 26. 0

Do 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Antonín Petříček 157 Radlík Racing 1. 62
Michal Berný 180 Petrovičky 2. 58
Jaromír Hruška 153 Ládví 3. 45
Pavel Bartoš 723 Bmw e36 4. 41
Lukáš Puklicky 320 Divocaci 5. 39
Ondřej Rýdl 72 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 6. 36
David Ševčík 2 JaDaJaŠi racing 7. 34
Milan Blažek 15 Sejk a Vejvoda 8. 33
Petr Hora 122 Hora racing 9. 33
Petr Mik 68 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 10. 32
Martin Synák 71 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 11. 29
Martin Buk 29 Ládví 12. 24
Radek Kaucký 256 Vrabčák 13. 22
Marek Kulhavý 410 ProPDM 14. 8
Miroslav Matoušů 13 Minoda půjčovna 15. 8
Jakub Hájek 169 16. 7
Tomáš Sirotek 2 Ládví 17. 5
Vladyslav Samoletskyi 17 Suzuki Tecnica International 18. 3
Petr Vondrouš 108 K-team 19. 1
Tomáš Abel 357 Brgisek racing 20. 0
Simon Vokál 84 Pneuservis Popovice 21. 0
Petr Babka 191 BMW E36 22. 0

Special 4x2

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Pavel Kočárník 215 Dřevo-Centrum 1. 62
jan Bažant 56 autodílna Bažant 2. 52
Maxmilián Hašler 302 TH-Motorsport 3. 43
Pavel Šípek 255 Bene F - Racing 4. 42
Tomáš Hašler 406 TH - Motorsport 5. 42
Pepa Kotek 69 FONTY 69 6. 36
Tomáš Abel 357 Brgisek racing 7. 36
Michal Šulc 388 PrndaNotorsport 8. 32
Jakub Knop 118 Písteam Poříčí 9. 3

Nad 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Michal Kanda 51 Mazda speed domaracing 1. 60
Jan Svoboda 105 Mazda V6 racing 2. 58
Václav Šplíchal 277 Bene F - Racing 3. 54
Veronika Hampeštová 7 Chupacabra Team 4. 48
Luboš Marek 30 Poříčáci 5. 41
Michal Lébr 77 Pneuservis Popovice 6. 40
Jiří Hampešt 666 Chupacabra Team 7. 36
Pavel Bartoš 723 Bmw e36 8. 35
Petr Hála 255 Bene F - Racing 9. 32
Tonda Synák 70 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 10. 32
Jiří Fontén 69 FONTY 69 11. 29
Zdeněk Podobský 11 Nová Paka 12. 27
Jakub Važanský 121 Autodílna BAŽANT 13. 19
Roman Šplíchal 377 Bene F - Racing 14. 12
Marek Kulhavý 410 ProPDM 15. 1
Radek Salomon 81 81 Automotive Racing 16. 0
Dominik Bauer 27 Pro PDM 17. 0
pavel vopěnka 131 kunratice 18. 0
Miroslav Matoušů 13 Minoda půjčovna 19. 0
Tomáš Synek 16 RallyCross Team Hrádek 20. 0

Buggy 4x2

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Otakar Strnad 10 1. 68
Filip Volf 28 Vlk racing team 2. 64
Markéta Koderová 21 MSK Nechanice 3. 58
Jan Růžička 64 Poříčáci 4. 0
Jiří Kaňka 99 Can am 5. 0

Ženy do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Lucie Bělohradská 89 Velké Popovice 1. 62
Andrea Růžičková 12 Poříčáci 2. 46
Iveta Sládková 94 Motosport Chýnov 3. 46
Markéta Hrušková 221 Ládví 4. 44
Petra Veselá 91 Velké Popovice 5. 42
Lucie Holečková 277 Hovi Team 6. 42
Michaela Hampeštová 121 Chupacabra Team 7. 35

Ženy nad 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Veteráni (nad 57let do 1400ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Vladimír Kovářík 14 Pneuservis Popovice 1. 58
Oldrich Rabinak 230 2. 53
Vlada Bejda 154 Vrabcaci 3. 45
Josef Kaucký 325 Vrabčáci 4. 45
Martin Šimák 684 Buldateam 5. 44
Miloš Stráník 70 Pneuservis Popovice 6. 41
Vaclav Bruček Bruček 552 Barochov 7. 34
Zdenek Silhavy 8 8. 0

Junioři (10-16let)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Aleš Turek 63 Saxo VTS 1. 60
Petr Růžička 3 Poříčáci 2. 56
Radek Pinkas 80 Rapi Team 3. 49
Tomáš Pochan 187 jokerteam 4. 43
Filip Holler 681 Buldateam 5. 43
Ondra Čermák 689 Bulda team 6. 33
Lukáš Růžička 499 Poříčáci 7. 30
Sebastien Suchý 27 8. 29
Vojtěch Vyterna 31 TM Větrov 9. 24
Natálie Kočárníková 512 Dřevo-Centrum 10. 24
Lukáš Fontén 52 Fonty69 11. 22
Adam Šaroun 11 12. 0
Amálie Hollerová 186 Bulda team 13. 0

Racer buggy 125ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Arnošt Florián 2 Alfa racing factory team 1. 59
Ondřej Rezek 15 rekov 2. 56
Honza Honců 815 Poříčáci 3. 44
Baruška Kovářová 93 Barča racing 4. 40
Jakub Novak 9 Kubas garage 5. 39
Oliver Šille 8 Oli racing 6. 34

Racer buggy 160ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Sebastián Karas 11 KRS Motorsport team 1. 64
Anna Židková 17 2. 52
Lukáš Kotek 19 Kotek racing 3. 50
Karel Rajsik 13 Dřevo-Centrum 4. 43
Tobiáš Vojkůvka 17 Jiroušek 5. 43
Klárka Bejšáková 777 Poricaci 6. 6

Racer buggy 250ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Martin Stuchlík 11 GT2 Motorsport 1. 54
Amálka Židková 5 2. 52
Ondřej Pospíšil 12 LIbor Pospíšil 3. 51
Martin Kolomy Kolomy 55 Martin Kolomý 4. 47
Jan Matějka 13 Euro racing team z.s. 5. 29
Karel Bouček 88 K-team 6. 14
Petr Bílek 2 Euro racing team z.s. 7. 0

Kart

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Roubíček 10 Okna Roubíček 1. 72
David Benda 7 2. 57
Tomáš Sulek 11 sulkar 3. 52
Jakub Rezek 13 Rekov 4. 47
Jiří Mára 22 5. 46
Petr Havelka 40 Havelka racing 6. 40
Lukáš Karas 55 KRS Motorsport team 7. 35
Tomas Moravek 95 Auto Moris 8. 32
Tomas Svoboda 5 Svoboda 9. 26
Jiří Matějka 53 euro racing team z.s. 10. 24
Michael Blažek 15 Sejk a Vejvoda 11. 22
Petr Moravec 28 12. 21
Roman Kotek 115 13. 19
Matyáš Gomzjakov 65 Gomzjakov 14. 19
Lukáš Hamrle 9 ML Racing 15. 17
Milan Bydžovský 41 Havelka racing 16. 0

Šotolina tým (pouze)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Josef Hora 223 Hora racing 1. 0
Míra "Štěpy" Štěpánek 33 Šotolina Team 2. 0
Jan Burda mladší 88 šotolina team 3. 0
Jan Burda 89 šotolina team 4. 0
Stanislav Slanař 32 Česká republika 5. 0
Petr Synek 613 Rokytka Boys Racing 6. 0
Milos Hora 666 Hora racing 7. 0
Martin Šeiner 427 Vrtané studny, protlaky Slepička 8. 0
Radek Matějka 73 Šotolina Team 9. 0

Junior Buggy

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Buggy 4x4

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jakub Šafránek 202 Euro racing team z.s. 1. 70
Arnošt Florián 304 Florian 2. 65
Jiří Matějka ml. 311 Euro racing team z.s. 3. 55
Daniel Pytloun 204 Transcamion Racing Team 4. 51
Zdeněk Frischholz Frischholz 222 Frýža Racing 5. 43
Hana Doubravová 311 Doubes Motorsport 6. 39
Eliška Pytlounová 209 Transcamion Racing Team 7. 39
Eliška Plná 313 RP Interier 8. 35
Tomas Svoboda 355 Svoboda 9. 24
Klára Čáslavska 323 MSK Nechanice 10. 11
Ondra Kopačík 59 Auto kopačík 11. 1
Arnošt Florián 201 Alfa racing factory team 12. 0

Special 4x4

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Jiroušek 231 Ad Jiroušek 1. 60
Marek Čermák 77 SUBARU RACING 2. 58
Tomáš Votruba 116 Votruba Autokross Team 3. 50
Honza Vinš 888 TRUCK SERVIS 4. 1
Zdeněk Frischholz 222 frýžaracing 5. 0

Šotolina CrossCup (pouze)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Miloslav Němec 8 Němec Motorsport 1. 63
Pavel Hovorka 71 M-L racing tým 2. 58
Martin Hruška 61 Full gas team 3. 56
Miloslav Kubec 13 Šotolina 4. 49
Michal Čech 11 5. 48
Lukáš Lebduška 26 Chlomek racing team 6. 43
Míla Kubec 7 Šotolina team 7. 42
Štěpán Ladra 284 Šotolina tým 8. 32
Jakub "Dvořky Dvořák 18 Šotolina team 9. 29
Luboš Lebduška 16 Chlomek rejsink tým 10. 24
Adam ,,DVOŘKY,, Dvořák 6 Šotolina team 11. 22
Matěj Urban 329 Šotolina team 12. 8
Petr Jarolimek 52 Šotolina team 13. 2
Jan Kočárník 66 autosport Lísky 14. 1
Jirka Dvořky 12 Šotolina team 15. 0
Jirka ČMELÁK Calda 10 Calda Motorsport 16. 0

Škoda cup Favorit - rok 94

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Petr Růžička 3 Poříčáci 1. 64
Karel Trnka 97 ekov Pikovice 2. 56
Marek Kalla 60 Fafel Team 3. 48
Jan Karban 78 MB Team 4. 41
Martin Strnad 28 MÁRTY RACING 5. 35
Michal Grund 196 Hora racing 6. 34
Pavel Rus 11 7. 33
Adam Filip 21 hoší PROFI race team 8. 32
Milan Koniar 138 9. 27

Škoda cup Felicie (do 1300ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Růžička 17 Baroracing 1. 60
Tomáš Krejčík 200 KF-vision 2. 56
Jan Šeiner 442 Auto pneu Vémyslice 3. 52
Jakub Knop 118 Písteam Poříčí 4. 45
Marek Rabiňák 305 5. 40
Martin Honzak 129 B-Team 6. 37
Ladislav Růžička 132 Baroracing 7. 33
Josef Čížek 11 Nerezka 8. 32
František Hrachovec 199 American Street Garage 9. 31
Milan Valenta 29 Autodoprava MM 10. 28
Václav Karnolt 113 Chobot racing 11. 28
Tomaš Beránek 71 Komunal 12. 26
Tomáš Horský 165 13. 25
Tonda Čermák 686 Bulda team 14. 24
Jan Ješetický 80 Bulda team 15. 20
Jaroslav Barták 36 Jedu Hovno ! 16. 14
Jiří Chrpa 241 B-team 17. 7
Petr Synek 613 Rokytka Boys Racing 18. 6
Marcel Hergesell 73 Jama Team 19. 6
Václav Vyterna 31 TM Větrov 20. 5
Martin Honzák st? 259 B-team 21. 5
Patrik Lejnar 22 Gasdoggarage 22. 4
Filip Honzak 128 B-Team 23. 3
Roman Volf 2828 Vlk Racing team 24. 3
Martin Bulíček 88 Kůrovec RacingTeam 25. 2
Jakub Mrázek 42 26. 1

Do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Konvalinka 146 Radlík Racing 1. 60
Radek Kaucky 256 Vrabčáci 2. 56
Tomáš Havel 199 3. 54
Martin Nepovím 313 MG-ROVER 4. 44
Karel Bouček 108 K-team 5. 43
Pepa Koutník 177 AMSK Nechanice 6. 40
Miroslav Matoušů 13 Minoda půjčovna 7. 39
Petr obergries 66 Brgisek racing 8. 36
Petr Mleziva 7 Prague Pirates 9. 33
David Nechvátal 20 Brotherscrew 10. 30
Jaroslav Šebek 29 Autodoprava MM 11. 29
Pavel Šípek 247 Bene F - Racing 12. 29
Jiří Chrpa 241 B-team 13. 24
Martin Doležal 601 14. 19
Vitezslav Janousek 532 15. 18
Roman Stavný 332 Poříčáci 16. 12
Michal Souček 188 K-team 17. 9
Jakub KLaban 52 Fonty69 18. 6
Michal Bejda 154 Vrabcaci 19. 0
Radek Kaucký 256 Vrabčák 20. 0

Do 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Michal Berný 180 Petrovičky 1. 64
Antonín Petříček 157 Radlík Racing 2. 60
Lukáš Puklicky 320 Divocaci 3. 50
Radek Kaucky 256 Vrabčáci 4. 43
Simon Vokál 84 Pneuservis Popovice 5. 43
Petr Hora 122 Hora racing 6. 35
Miroslav Matoušů 13 Minoda půjčovna 7. 35
Tomáš Sirotek 22 Ládví 8. 33
Jaromír Hruška 153 Ládví 9. 33
David Ševčík 2 JaDaJaŠi racing 10. 31
Martin Synak 71 Hasici sibrina RACING team 11. 29
František Havel 193 Brusnice team 12. 18
Marek Kulhavý 410 ProPDM 13. 14
Petr Mik 68 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 14. 11
Martin Buk 29 Ládví 15. 0
Radek Kaucký 256 Vrabčák 16. 0
Miloš Černý 0 17. 0

Special 4x2

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Hašler 406 TH - Motorsport 1. 62
Jan Beran 287 HB Autocross Team 2. 51
Pavel Kočárník 215 Dřevo-Centrum 3. 46
Michal Šulc 388 PrndaNotorsport 4. 45
jan Bažant 56 autodílna Bažant 5. 40
Maxmilián Hašler 302 TH-Motorsport 6. 33
Pepa Kotek 69 FONTY 69 7. 31
Denis Pytela 439 8. 0
Tomáš Abel 357 Brgisek racing 9. 0

Nad 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
pavel vopěnka 131 kunratice 1. 58
Michal Šulc 388 PrndaNotorsport 2. 58
Veronika Hampeštová 7 Chupacabra Team 3. 54
Petr Hála 255 Bene F - Racing 4. 50
Stanislav Vávra 911 Team 911 5. 44
Jan Svoboda 105 Mazda V6 racing 6. 41
Michal Lébr 77 Pneuservis Popovice 7. 36
Jakub Važanský 121 Autodílna BAŽANT 8. 28
Jakub Knop 118 Písteam Poříčí 9. 28
Roman Šplíchal 377 Bene F - Racing 10. 27
Jiří Hampešt 666 Chupacabra Team 11. 27
Marek Kulhavý 410 ProPDM 12. 15
Luboš Marek 30 Poříčáci 13. 14
Michal Kanda 51 Mazda speed domaracing 14. 10
Zdeněk Podobský 11 Nová Paka 15. 7
Jiří Fontén 69 FONTY 69 16. 5
Tomáš Synek 16 RallyCross Team Hrádek 17. 3
Václav Šplíchal 277 Bene F - Racing 18. 1
Tonda Synák 70 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 19. 1

Buggy 4x2

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Petr Vondrouš 108 K-team 1. 74
Michal Šilpoch 14 MM Autocross Racing 2. 60
Luděk Pavlovský 100 Čejov team 3. 45
Roman Karásek 70 4. 41
Lukáš Barták 16 Bart racing team 5. 27
Otakar Strnad 10 6. 14
Markéta Koderová 21 MSK Nechanice 7. 9
Filip Volf 28 Vlk racing team 8. 6

Ženy do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Andrea Růžičková 12 Poříčáci 1. 59
Lucie Bělohradská 89 Velké Popovice 2. 55
Petra Veselá 91 Velké Popovice 3. 50
Iveta Sládková 94 Motosport Chýnov 4. 46
Michaela Hampeštová 121 Chupacabra team 5. 41
Markéta Hrušková 221 Ládví 6. 37
Sabina Šípková 247 Bene F - Racing 7. 31
Hana Černá 75 Dream Team 8. 7

Ženy nad 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Veteráni (nad 57let do 1400ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Martin Šimák 684 Buldateam 1. 60
Vladimír Kovářík 14 Pneuservis Popovice 2. 55
Josef Kaucký 325 Vrabčáci 3. 46
Oldrich Rabinak 230 4. 42
Bohouš Hrstka 57 GARÁŽ VŠESTARY 5. 36
Tonda Hruška 79 Stavba Hruška 6. 33
Karel Kliment starší 75 Dream Team 7. 33
Vaclav Bruček Bruček 552 Barochov 8. 32
Miloš Stráník 70 Pneuservis Popovice 9. 30

Junioři (10-16let)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Amálie Hollerová 186 Bulda team 1. 62
Ondra Čermák 689 Bulda team 2. 48
Petr Růžička 3 Poříčáci 3. 48
Vojtěch Vyterna 35 TM Větrov 4. 43
Sebastien Suchý 27 Hul to nebo uhni ! 5. 35
Lukáš Růžička 499 Poříčáci 6. 33
Filip Holler 681 Buldateam 7. 31
Natálie Kočárníková 512 Dřevo-Centrum 8. 27
Radek Pinkas 80 Rapi Team 9. 22
Josef Hruška 5 Ládví 10. 5
Lukáš Fontén 52 Fonty69 11. 2
Tomáš Pochan 187 jokerteam 12. 0

Racer buggy 125ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Vojta Luňák 9 Zbyněk Luňák 1. 62
Ondřej Rezek 15 rekov 2. 50
Michal Hrčka 18 MHmotorsport 3. 49
Jakub Novak 9 Kubas garage 4. 46
Oliver Šille 8 Oli racing 5. 45
Honza Honců 815 Poříčáci 6. 31
Denisa Jandová 16 J.Team Čejov 7. 30

Racer buggy 160ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Sebastián Karas 11 KRS Motorsport team 1. 64
Lukáš Kotek 19 Kotek racing 2. 54
Karel Rajsik 13 Dřevo-Centrum 3. 47
Anna Židková 17 4. 40
Klárka Bejšáková 777 Poříčáci 5. 0

Racer buggy 250ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Ondřej Pospíšil 12 LIbor Pospíšil 1. 60
Amálka Židková 5 2. 60
Karel Bouček 88 K-team 3. 48
Jiří Matějka 13 euro racing team z.s. 4. 44

Kart

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jirka Rezek 4 Rekov 1. 66
Jan Roubíček 10 Okna Roubíček 2. 64
Jakub Rezek 13 Rekov 3. 63
Jiří Mára 22 4. 55
Lukáš Karas 55 KRS Motorsport team 5. 50
Tomas Moravek 95 Auto Moris 6. 50
Petr Havelka 40 Havelka racing 7. 47
Tomáš Gomzjakov 60 Chaos motorsport Tomáš Gomzjakov 8. 39
Václav Tošner 50 ENJOY Racing 9. 34
Lukáš Hamrle 9 ML Racing 10. 34
Michael Blažek 15 Sejk a Vejvoda 11. 34
Vladislav Kalaš 415 B racing 12. 31
Matyáš Gomzjakov 65 Chaos motorsport Tomáš Gomzjakov 13. 29
Roman Kotek 115 14. 27
Petr Moravec 28 15. 26
Martin Tvrz 7 PTT Racing 16. 25
Jiří Matějka 53 euro racing team z.s. 17. 0
Milan Bydžovský 41 Havelka racing 18. 0
Jan Marecek 26 ABM 19. 0

Šotolina tým (pouze)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Petr Synek 613 Rokytka Boys Racing 1. 0
Míra "Štěpy" Štěpánek 33 Šotolina Team 2. 0
Jan Burda 89 šotolina team 3. 0
Jan Burda mladší 88 šotolina team 4. 0
Jakub Šulc 133 Šotolina team 5. 0
Vladimír RAČKO 275 6. 0
Martin Šeiner 427 MŠ motorsport 7. 0
Jiří Holler 681 Bulda team 8. 0
MIREČEK Knap 76 Bulda team 9. 0
Josef Hora 223 Hora racing 10. 0
Jan Ješetický 80 Bulda team 11. 0
Radek Matějka 73 Šotolina Team 12. 0
Miloslav Němec 8 Němec Motorsport 13. 0
Milos Hora 666 Hora racing 14. 0

Junior Buggy

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Buggy 4x4

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jiří Matějka 11 euro racing team z.s. 1. 64
Daniel Pytloun 204 Transcamion Racing Team 2. 60
Eliška Plná 250 RP Interier 3. 57
Lukáš Hovorka 212 4. 50
Eliška Pytlounová 209 Transcamion Racing Team 5. 45
František Bous 197 AX-art 6. 41
Tereza Bartáková 216 Bart racing team 7. 38
Klára Čáslavska 215 MSK Nechanice 8. 34
Adam Raušer 777 KRTZ Motorsport 9. 5
Ondra Kopačík 59 Auto kopačík 10. 0

Special 4x4

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Votruba 116 Votruba Autokross Team 1. 64
Michal Matuška 777 Audi Garage Team 2. 53
Honza Vinš 888 TRUCK SERVIS 3. 50
Petr Říha 183 hoší PROFI race team 4. 43
Jan Jiroušek 231 Ad Jiroušek 5. 14
Marek Čermák 77 SUBARU RACING 6. 1

Šotolina CrossCup (pouze)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Lukáš Lebduška 26 Chlomek racing team 1. 68
Miloslav Němec 8 Němec Motorsport 2. 62
Matěj Urban 329 Šotolina team 3. 48
Miloslav Kubec 13 Šotolina team 4. 47
Petr Jarolimek 52 Šotolina team 5. 45
Štěpán Ladra 284 Šotolina tým 6. 44
Luboš Lebduška 16 Chlomek rejsink tým 7. 35
Míla Kubec 7 Šotolina team 8. 33
Martin Hruška 61 Full gas team 9. 25

Škoda cup Favorit - rok 94

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Karel Trnka 97 ekov Pikovice 1. 57
Jaroslav Barták 36 Jedu Hovno ! 2. 52
Adam Filip 21 hoší PROFI race team 3. 46
Petr Růžička 3 Poříčáci 4. 45
Marek Kalla 60 Fafel Team 5. 40
Miroslav Krupjak 426 LK racing 6. 36
Michal Grund 196 Hora racing 7. 34
Milos Hora 666 Hora racing 8. 25
Tonda Hruška 79 Stavba Hruška, Ubytování Harrachov 9. 10
Martin Strnad 28 MÁRTY RACING 10. 8

Škoda cup Felicie (do 1300ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Marek Rabiňák 305 1. 60
Martin Honzak 129 B-Team 2. 56
Jan Růžička 17 Baroracing 3. 56
David Ilčisko 103 4. 44
Jan Šeiner 442 Auto pneu Vémyslice 5. 38
Tonda Čermák 686 Bulda team 6. 38
Tomaš Beránek 71 Komunal 7. 33
Miloslav Bouša 369 Tenvpředu 8. 32
Jakub Knop 118 Písteam Poříčí 9. 30
Martin Honzák st? 259 B-team 10. 29
Jiří Chrpa 241 B-team 11. 29
Milan Valenta 29 Autodoprava MM 12. 29
Ladislav Růžička 132 Baroracing 13. 28
František Hrachovec 199 American Street Garage 14. 24
Ladislav Bruckner 133 K-team 15. 22
Jan Ješetický 80 Bulda team 16. 10
Filip Honzak 128 B-Team 17. 7
Pavel Štěpánek 5 18. 2
Martin Bulíček 88 Kůrovec RacingTeam 19. 0

Do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Havel 199 1. 62
Karel Bouček 108 K-team 2. 60
Martin Nepovím 313 MG-ROVER 3. 52
Milan Harant 261 4. 44
Tomáš Konvalinka 146 Radlík Racing 5. 40
David Temelkov 483 Garáž mistři 6. 39
Petr obergries 66 Brgisek racing 7. 37
Radek Kaucký 256 Vrabčák 8. 36
Jan Meyer 293 Vrabcaci 9. 35
Karel Kotek 230 10. 35
Pepa Koutník 177 AMSK Nechanice 11. 33
Milan Starostka Starostka 111 Team Saksy 12. 33
Roman Stavný 332 Poříčáci 13. 32
Bohuslav Votava 482 Garáž Mistři 14. 29
Martin Vávra 161 Kosák CROSS 15. 29
Jaroslav Šebek 29 Autodoprava MM 16. 27
Petr Strnad 234 17. 22
Sebastien Suchý 27 Hul to nebo uhni ! 18. 22
Jiří Chrpa 241 B-team 19. 17
Vitezslav Janousek 532 20. 15
Jakub KLaban 52 Fonty69 21. 14
Bogdan Samoletskyi 17 Suzuki Tecnica International 22. 14
Martin Doležal 601 23. 11
Petr Mleziva 7 CrashFactory 24. 8
Roland Svitan 112 CrashFactory 25. 8
Miloš Černý 41 26. 8
Petr Baloun 79 27. 8
Matěj Janoušek 32 28. 3
David Nechvátal 20 Brotherscrew 29. 2
Michal Bejda 154 Vrabcaci 30. 0
Miroslav Matoušů 13 Minoda půjčovna 31. 0
Dmitrii Mondiak 27 Jedu Hovno 32. 0
Pavel Svárovský 245 team saksy 33. 0

Do 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Antonín Petříček 157 Radlík Racing 1. 64
Josef Kučera 336 2. 60
Radek Kaucký 256 Vrabčák 3. 50
Miloslav Němec 8 Němec Motorsport 4. 47
Marek Kulhavý 410 ProPDM 5. 44
Tomáš Sirotek 22 Ládví 6. 39
Simon Vokál 84 Pneuservis Popovice 7. 37
Lukáš Puklicky 320 Divocaci 8. 35
Petr Hora 122 Hora racing 9. 32
Tonda Synák 70 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 10. 32
Jaromír Hruška 153 Ládví 11. 28
Vladyslav Samoletskyi 17 Suzuki Tecnica International 12. 25
Miloš Vladovič 169 AMV Trutnov 13. 25
Michal Pechanec 88 14. 24
Vladimír Kleprlík 148 K-team 15. 23
Radek Mikolášek 85 Rider Miko 16. 20
František Havel 193 Brusnice team 17. 0
Pavel Bartoš 723 Bmw e36 18. 0
Lukáš Bartoš 322 19. 0
Karel Srna 362 K Racing 20. 0
Milan Starostka Starostka 111 Team Saksy 21. 0

Special 4x2

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
jan Bažant 56 autodílna Bažant 1. 55
Pavel Kočárník 215 Dřevo-Centrum 2. 52
Pavel Svárovský 245 team saksy 3. 44
Jan Beran 287 HB Autocross Team 4. 42
Michal Čech 11 5. 42
Pavel Svoboda 328 PJS Racing 6. 37
Maxmilián Hašler 302 TH-Motorsport 7. 15
Michal Šulc 388 PrndaNotorsport 8. 8
Miloš Vladovič 169 AMV Trutnov 9. 4
Ladislav Obergries 82 Brgisekracing 10. 0
Jaroslav Vlášek 2 Fast & chlast 11. 0

Nad 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Svoboda 105 Mazda V6 racing 1. 64
Jiří Hampešt 666 Chupacabra Team 2. 49
Dominik Bauer 27 Pro PDM 3. 47
pavel vopěnka 131 kunratice 4. 47
Petr Hála 255 Bene F - Racing 5. 40
Miroslav Lučan 102 Lk Racing 6. 40
Václav Šplíchal 277 Bene F - Racing 7. 38
jan Bažant 56 autodílna Bažant 8. 37
Martin Oktábec 72 HASICI SIBŘINA RACINGTEAM 9. 33
Michal Šulc 388 PrndaNotorsport 10. 30
Michal Lébr 77 Pneuservis Popovice 11. 29
Jiří Fontén 69 FONTY 69 12. 27
Marek Kulhavý 410 ProPDM 13. 25
Radek Salomon 81 81 Automotive Racing 14. 25
Roman Šplíchal 377 Bene F - Racing 15. 22
Jakub Važanský 121 Autodílna BAŽANT 16. 20
Milda Rusek . 391 Nemam 17. 20
Zdeněk Podobský 11 Nová Paka 18. 14
Veronika Hampeštová 7 Chupacabra Team 19. 12
Jakub Knop 118 Písteam Poříčí 20. 0
Daniel Man 83 BrothersCrew 21. 0

Buggy 4x2

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Petr Vondrouš 108 K-team 1. 74
Otakar Strnad 10 2. 63
Luděk Pavlovský 100 Čejov team , motoschop 171 3. 44
Markéta Koderová 21 MSK Nechanice 4. 42
Jiří Matějka 11 euro racing team z.s. 5. 12
Jan Růžička 64 Poříčáci 6. 8

Ženy do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Lucie Bělohradská 89 Velké Popovice 1. 62
Petra Veselá 91 Velké Popovice 2. 54
Andrea Růžičková 12 Poříčáci 3. 52

Ženy nad 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Veteráni (nad 57let do 1400ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Bohouš Hrstka 57 GARÁŽ VŠESTARY 1. 60
Vladimír Kovářík 14 Pneuservis Popovice 2. 56
Martin Šimák 684 Buldateam 3. 50
Zdenek Silhavy 8 4. 46
Oldrich Rabinak 230 5. 36
Vlada Bejda 154 Vrabcaci 6. 35
Miloš Stráník 70 Pneuservis Popovice 7. 34
Tonda Hruška 79 Stavba Hruška, Ubytování Harrachov 8. 9
Vaclav Bruček Bruček 552 Barochov 9. 0

Junioři (10-16let)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Petr Růžička 3 Poříčáci 1. 64
Filip Holler 681 Buldateam 2. 56
Ondra Čermák 689 Bulda team 3. 49
Amálie Hollerová 186 Bulda team 4. 49
Vojtěch Vyterna 35 TM Větrov 5. 44
Josef Hruška 5 Ládví 6. 44
Lukáš Růžička 499 Poříčáci 7. 36
Vojtěch Vacek 104 Kladruby 8. 36
Natálie Kočárníková 512 Dřevo-Centrum 9. 28
Lukáš Fontén 52 Fonty69 10. 26
Karel Bouček 108 K-team 11. 9
Aleš Turek 63 Saxo VTS 12. 0
Tomáš Pochan 187 jokerteam 13. 0
Dan Calda 10 Caldamotorsport Team 14. 0

Racer buggy 125ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Baruška Kovářová 93 Barča racing 1. 58
Honza Honců 815 Poříčáci 2. 53
Adam Šustr 39 SCUDERIA GIANNI 3. 50

Racer buggy 160ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Sebastián Karas 11 KRS Motorsport team 1. 64
pavel vopěnka 9 kunratice 2. 51
Tobiáš Vojkůvka 17 Jiroušek 3. 45
Karel Rajsik 13 Dřevo-Centrum 4. 44
Klárka Bejšáková 777 Poříčáci 5. 29
Ondra Šustr 76 SCUDERIA GIANNI 6. 20

Racer buggy 250ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Kart

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Roubíček 10 Okna Roubíček 1. 72
Milan Bydžovský 41 Havelka racing 2. 70
Tomas Moravek 95 Auto Moris 3. 62
Lukáš Karas 55 KRS Motorsport team 4. 54
Josef Merta 42 Buggyrent 5. 52
Pavel Možiš 88 Okna Roubíček 6. 51
Lukáš Hamrle 9 ML Racing 7. 44
Petr Moravec 28 8. 41
Petr Havelka 40 Havelka racing 9. 41
Roman Kotek 115 10. 33
Luděk Pavlovský 33 Čejov team , motoschop 171 11. 32
Anežka Kalábová 79 Motorsport JURA 12. 32
Josef Matoušek 45 Joma racing 13. 0
Jiří Matějka 53 euro racing team z.s. 14. 0

Šotolina tým (pouze)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Josef Hora 223 Hora racing 1. 0
Míra "Štěpy" Štěpánek 33 Šotolina Team 2. 0
Petr Synek 613 Rokytka Boys Racing 3. 0
Václav Karnolt 113 Chobot racing 4. 0
Jan Burda 89 šotolina team 5. 0
Jan Ješetický 80 Bulda team 6. 0
Martin Šeiner 427 Šeiner Motorsport 7. 0
Stanislav Slanař 120 AMK Hradec 8. 0
Jan Burda mladší 88 šotolina team 9. 0
Jakub Šulc 133 Šotolina team 10. 0
Vladimír RAČKO 275 11. 0

Junior Buggy

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Buggy 4x4

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Adam Raušer 777 KRTZ Motorsport 1. 74
Klára Čáslavska 215 MSK Nechanice 2. 68
Michal Tlášek 197 Femat 3. 55
Ondra Kopačík 59 Auto kopačík 4. 15
Jiří Matějka 11 euro racing team z.s. 5. 0

Special 4x4

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Marek Čermák 77 SUBARU RACING 1. 64
Honza Vinš 888 TRUCK SERVIS 2. 54
Tomáš Votruba 116 Votruba Autokross Team 3. 47
Jan Jiroušek 231 Ad Jiroušek 4. 10

Šotolina CrossCup (pouze)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Štěpán Ladra 284 Šotolina tým 1. 56
Miloslav Kubec 13 2. 51
Miloslav Němec 8 Němec Motorsport 3. 50
Martin Hruška 61 Full gas team 4. 47
Lukáš Lebduška 26 Chlomek racing team 5. 41
Matěj Urban 329 Šotolina team 6. 38
Petr Jarolimek 52 Šotolina team 7. 37
Adam DVOŘÁK 6 Šotolina team 8. 26
Antonín Dvořáček 89 Velké Popovice 9. 25
Adam Jelínek 187 Deer Auto 10. 23
Míla Kubec 7 Šotolina team 11. 11
Ondřej Rákosník 27 12. 5

Škoda cup Favorit - rok 94

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jaroslav Barták 36 Jedu Hovno ! 1. 0
Marek Kalla 60 Fafel Team 2. 0
Martin Strnad 28 MÁRTY RACING 3. 0
Adam Filip 21 hoší PROFI race team 4. 0
Petr Růžička 3 Poříčáci 5. 0
Pavel Rus 11 6. 0
Michal Matoušek 63 Jedu Hovno! 7. 0
Karel Trnka 97 ekov Pikovice 8. 0
Tonda Hruška 79 Stavba Hruška, Ubytování Harrachov 9. 0

Škoda cup Felicie (do 1300ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Horský 165 1. 0
Martin Honzak 129 B-Team 2. 0
Martin Honzák st? 259 B-team 3. 0
David Ilčisko 103 4. 0
Tomaš Beránek 71 Komunal Luboš Suchánek 5. 0
Jan Růžička 17 Baroracing 6. 0
František Hrachovec 199 American Street Garage 7. 0
Jan Ješetický 80 Bulda team 8. 0
Václav Vyterna 31 TM Větrov 9. 0
Ladislav Růžička 132 Baroracing 10. 0
Jakub Knop 118 Písteam Poříčí 11. 0
Miloslav Bouša 369 Tenvpředu 12. 0
Jan Šeiner 442 Auto pneu Vémyslice 13. 0
Marek Rabiňák 305 14. 0
Pavel Štěpánek 5 15. 0
Jiří Chrpa 241 B-team 16. 0
Milan Valenta 29 Autodoprava MM 17. 0
Vitezslav Janousek 532 18. 0
Tomáš Sochůrek 73 19. 0
Karel Kotek 230 20. 0
Ondra Rabiňák 229 21. 0
Michal Rykl 96 racing team nechanice 22. 0
Tonda Čermák 686 Bulda team 23. 0
Tomáš Krejčík 200 KF-vision 24. 0

Do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Konvalinka 146 Radlík Racing 1. 0
Jaroslav Šebek 29 Autodoprava MM 2. 0
Petr obergries 66 Brgisek racing 3. 0
Martin Doležal 601 4. 0
Michal Bejda 154 Vrabcaci 5. 0
Milan Harant 261 6. 0
Pavel Štěpánek 5 7. 0
Miloš Černý 41 8. 0
Martin Nepovím 313 MG-ROVER 9. 0
Jiří Chrpa 241 B-team 10. 0
Petr Mleziva 7 CrashFactory 11. 0
Roland Svitan 112 CrashFactory 12. 0
Miloslav Němec 8 Němec Motorsport 13. 0
Martin Vávra 161 Kosák CROSS 14. 0
Vitezslav Janousek 532 15. 0
Sebastien Suchý 27 Hul to nebo uhni ! 16. 0
Matěj Janoušek 32 17. 0
Tomáš Horský 165 18. 0
Bogdan Samoletskyi 17 Suzuki Tecnica International 19. 0
Radek Kaucký 256 Vrabčák 20. 0
Tomáš Sochůrek 73 21. 0
Dominik Vosoba 166 CrashFactory 22. 0
Ondra Rabiňák 230 23. 0
Roman Stavný 332 Poříčáci 24. 0
Miloš Kovář 225 25. 0
Tomáš Havel 199 26. 0

Do 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Radek Mikolášek 85 Rider Miko 1. 0
Petr Hora 122 Hora racing 2. 0
Marek Kulhavý 410 ProPDM 3. 0
Michal Pechanec 88 Waste Gang Forever 4. 0
Antonín Petříček 157 Radlík Racing 5. 0
Milan Harant 261 6. 0
Simon Vokál 84 Pneuservis Popovice 7. 0
Jiří Semotán 1312 Hasiči Sibřina racing team 8. 0
Michal Berný 180 Petrovičky 9. 0
Martin Synák 71 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 10. 0
Lukáš Puklicky 320 Divocaci 11. 0
Tomáš Sirotek 22 Ládví 12. 0
Martin Oktábec 72 HASICI SIBŘINA RACINGTEAM 13. 0
Petr Mik 68 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 14. 0
David Ševčík 2 Dakar team 15. 0
Miloš Vladovič 169 AMV Trutnov 16. 0
Jaromír Hruška 153 Ládví 17. 0
Vladyslav Samoletskyi 17 Suzuki Tecnica International 18. 0
Radek Kaucký 256 Vrabčák 19. 0
Lukáš Forman 495 Božičak 20. 0

Special 4x2

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Pepa Kotek 69 FONTY 69 1. 0
Jan Beran 287 HB Autocross Team 2. 0
Tomáš Hašler 504 TH - Motorsport 3. 0
Stanislav VRTAL 424 Honda 4. 0
Maxmilián Hašler 302 TH-Motorsport 5. 0
Miloš Vladovič 169 AMV Trutnov 6. 0
Pavel Kočárník 215 Dřevo-Centrum 7. 0
Jakub Weis 131 Felicie131 8. 0

Nad 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jiří Fontén 69 FONTY 69 1. 0
Petr Hála 255 Bene F - Racing 2. 0
Marek Kulhavý 410 ProPDM 3. 0
Dominik Bauer 27 Pro PDM 4. 0
Jakub Knop 118 Písteam Poříčí 5. 0
Jakub Važanský 121 Autodílna BAŽANT 6. 0
Jan Svoboda 105 Mazda V6 racing 7. 0
Václav Šplíchal 277 Bene F - Racing 8. 0
Roman Šplíchal 377 Bene F - Racing 9. 0
Michal Lébr 77 Pneuservis Popovice 10. 0
pavel vopěnka 131 kunratice 11. 0
Miroslav Lučan 102 Lk Racing 12. 0
Tonda Synák 70 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 13. 0
Jiří Hampešt 666 Chupacabra Team 14. 0
Veronika Hampeštová 7 Chupacabra Team 15. 0
Luboš Marek 30 Poříčáci 16. 0
Stanislav Vávra 911 Team 911 truhlářství Dřevnost 17. 0
Petr Hvostál 80 Audi 18. 0
Michal Kanda 51 Mazda speed domaracing 19. 0
Josef Kučera 336 Japan 20. 0
Jan Grubner 5 Radlík Racing 21. 0
Michal Šulc 388 PrndaNotorsport 22. 0

Buggy 4x2

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Marek Hamrle 88 Bene F - Racing 1. 0
Markéta Koderová 21 MSK Nechanice 2. 0
Jan Růžička 64 Poříčáci 3. 0
Vladislav Kalaš 415 B racing 4. 0
Filip Volf 28 Vlk racing team 5. 0

Ženy do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Petra Veselá 91 Velké Popovice 1. 0
Lucie Bělohradská 89 Velké Popovice 2. 0
Adéla Mašková 92 Ládví 3. 0
Kateřina Pěkná 35 4. 0
Iveta Sládková 94 Motosport Chýnov 5. 0
Andrea Růžičková 12 Poříčáci 6. 0
Markéta Hrušková 221 Ládví 7. 0
Michaela Hampeštová 121 Chupacabra team 8. 0
Radka Hrušková 197 ekov Pikovice 9. 0

Ženy nad 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Veteráni (nad 57let do 1400ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Miloš Stráník 70 Pneuservis Popovice 1. 0
Vladimír Kovářík 14 Pneuservis Popovice 2. 0
Josef Kaucký 325 Vrabčáci 3. 0
Martin Šimák 684 Buldateam 4. 0
Tonda Hruška 79 Stavba Hruška, Ubytování Harrachov 5. 0
Oldrich Rabinak 230 6. 0
Karel Kliment starší 75 Říčany Team 7. 0
Bohouš Hrstka 57 GARÁŽ VŠESTARY 8. 0

Junioři (10-16let)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Vojtěch Vacek 104 Kladruby 1. 0
Lukáš Fontén 52 Fonty69 2. 0
Vojtěch Vyterna 35 TM Větrov 3. 0
Tomáš Pochan 187 jokerteam 4. 0
Aleš Turek 63 Saxo VTS 5. 0
Petr Růžička 3 Poříčáci 6. 0
Lukáš Růžička 499 Poříčáci 7. 0
Josef Hruška 5 Ládví 8. 0
Amálie Hollerová 186 Bulda team 9. 0
Natálie Kočárníková 512 Dřevo-Centrum 10. 0
Ondra Čermák 689 Bulda team 11. 0
Radek Pinkas 80 Rapi Team 12. 0
Filip Holler 681 Buldateam 13. 0
Žofie Knapová 315 Bulda Team 14. 0
Dan Calda 10 Caldamotorsport Team 15. 0

Racer buggy 125ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Baruška Kovářová 93 Barča racing 1. 0
Honza Honců 815 Poříčáci 2. 0
Jakub Novak 9 Kubas garage 3. 0

Racer buggy 160ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
pavel vopěnka 9 kunratice 1. 0
Ondra Šustr 76 SCUDERIA GIANNI 2. 0
Klárka Bejšáková 777 Poříčáci 3. 0

Racer buggy 250ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Adam Šustr 39 SCUDERIA GIANNI 1. 0
Oliver Šille 9 Oli racing 2. 0
Ondřej Pospíšil 12 LIbor Pospíšil 3. 0
Martin Stuchlík 11 GT2 Motorsport 4. 0

Kart

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Lukáš Hamrle 9 ML Racing 1. 0
Anežka Kalábová 79 Motorsport JURA 2. 0
Roman Kotek 115 3. 0
Petr Moravec 28 4. 0
Petr Havelka 40 Havelka racing 5. 0
Jiří Mára 22 6. 0
Michael Rybka 31 Okna Roubíček 7. 0
Milan Bydžovský 41 Havelka Racing 8. 0
Josef Matoušek 45 Joma racing 9. 0
Milan Blažek 15 Okna Roubíček 10. 0
Jakub Rezek 13 Rekov 11. 0
Jaroslav Hanzlík 25 12. 0

Šotolina tým (pouze)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Ješetický 80 Bulda team 1. 0
Martin Šeiner 427 Šeiner Motorsport 2. 0
Milos Hora 666 Hora racing 3. 0
Radek Matějka 73 Šotolina Team 4. 0
Petr Synek 613 Rokytka Boys Racing 5. 0
Míra "Štěpy" Štěpánek 33 Šotolina Team 6. 0
Josef Hora 223 Hora racing 7. 0
Vladimír RAČKO 275 Šotolina Team 8. 0
Michal Grund 196 Hora racing 9. 0
Jakub Šulc 133 Šotolina team 10. 0
Jan Burda 89 šotolina team 11. 0
Jan Burda mladší 88 šotolina team 12. 0
Stanislav Slanař 120 AMK Hradec 13. 0

Junior Buggy

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Buggy 4x4

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Ondra Kopačík 59 Auto kopačík 1. 0
Klára Čáslavska 215 MSK Nechanice 2. 0

Special 4x4

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Michal Matuška 777 Audi Garage Team 1. 0
Marek Čermák 77 SUBARU RACING 2. 0
Honza Vinš 888 TRUCK SERVIS 3. 0

Šotolina CrossCup (pouze)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Matěj Urban 329 Šotolina team 1. 0
Martin Hruška 61 Full gas team 2. 0
Štěpán Ladra 284 Šotolina tým 3. 0
Ondřej Rákosník 27 4. 0
Jan Kočárník 66 Autosport Lisky 5. 0
Miloslav Němec 8 Němec Motorsport 6. 0
Miloslav Kubec 13 7. 0
Lukáš Lebduška 26 Chlomek racing team 8. 0

Škoda cup Favorit - rok 94

Závodník Startovní číslo Stáj 16. 4. 2022 14. 5. 2022 3. 9. 2022 8. 10. 2022 Celkem
Karel Trnka 97 ekov Pikovice 60 56 57 0 173
Petr Růžička 3 Poříčáci 46 64 45 0 155
Marek Kalla 60 Fafel Team 43 48 40 0 131
Adam Filip 21 hoší PROFI race team 47 32 46 0 125
Martin Strnad 28 MÁRTY RACING 56 35 8 0 99
Jaroslav Barták 36 Jedu Hovno ! 52 0 52
Jan Karban 78 MB Team 41 41
Miroslav Krupjak 426 LK racing 36 36
Michal Grund 196 Hora racing 34 34
Michal Grund 196 Hora racing 34 34
Pavel Rus 11 33 0 33
Milan Koniar 138 27 27
Milos Hora 666 Hora racing 25 25
Tonda Hruška 79 Stavba Hruška, Ubytování Harrachov 10 0 10

Škoda cup Felicie (do 1300ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj 16. 4. 2022 14. 5. 2022 3. 9. 2022 8. 10. 2022 Celkem
Jan Růžička 17 Baroracing 55 60 56 0 171
Martin Honzak 129 B-Team 55 37 56 0 148
Marek Rabiňák 305 13 40 60 0 113
Jan Šeiner 442 Auto pneu Vémyslice 22 52 38 0 112
Tonda Čermák 686 Bulda team 42 24 38 0 104
Milan Valenta 29 Autodoprava MM 37 28 29 0 94
Jakub Knop 118 Písteam Poříčí 10 45 30 0 85
František Hrachovec 199 American Street Garage 14 31 24 0 69
Tomaš Beránek 71 Komunal Luboš Suchánek 9 26 33 0 68
Martin Honzák st? 259 B-team 33 5 29 0 67
Jiří Chrpa 241 B-team 29 7 29 0 65
Tomáš Krejčík 200 KF-vision 6 56 0 62
Ladislav Růžička 132 Baroracing 33 28 0 61
Jaroslav Vlášek 2 Fast & chlast 45 45
David Ilčisko 103 44 0 44
Jaroslav Barták 36 Jedu Hovno ! 30 14 44
Filip Honzak 128 B-Team 26 3 7 36
Adam Jelínek 187 Deer Auto 35 35
Václav Karnolt 113 KARNOLT 33 33
Miloslav Bouša 369 Tenvpředu 32 0 32
Josef Čížek 11 Nerezka 0 32 32
Jan Ješetický 80 Bulda team 2 20 10 0 32
Roman Volf 2828 Vlk Racing team 28 3 31
Tomáš Horský 165 4 25 0 29
Václav Karnolt 113 Chobot racing 28 28
Ladislav Bruckner 133 K-team 3 22 25
Jaroslav Dušek 1 Auto Nepraš 25 25
Václav Vyterna 31 TM Větrov 4 5 0 9
Marcel Hergesell 73 Jama Team 2 6 8
Petr Synek 613 Rokytka Boys Racing 1 6 7
Patrik Lejnar 22 Gasdoggarage 0 4 4
Robert Maceška 288 Maceška 3 3
Martin Bulíček 88 Kůrovec RacingTeam 2 0 2
Pavel Štěpánek 5 2 0 2
Michal Povolný 696 Jedu Hovno ! 1 1
Jakub Mrázek 42 1 1
Tomáš Sochůrek 73 0 0 0
Jaroslav Volak 87 Mamako team bystřice 0 0
Pavel Minařík 269 AutoMinařík 0 0

Do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj 16. 4. 2022 14. 5. 2022 3. 9. 2022 8. 10. 2022 Celkem
Tomáš Konvalinka 146 Radlík Racing 60 60 40 0 160
Martin Nepovím 313 MG-ROVER 41 44 52 0 137
Petr obergries 66 Brgisek racing 45 36 37 0 118
Tomáš Havel 199 54 62 0 116
Milan Harant 261 60 44 0 104
Karel Bouček 108 K-team 0 43 60 103
Pepa Koutník 177 AMSK Nechanice 29 40 33 102
Jaroslav Šebek 29 Autodoprava MM 23 29 27 0 79
Jiří Chrpa 241 B-team 37 24 17 0 78
Jan Meyer 293 Vrabcaci 40 35 75
Roman Stavný 332 Poříčáci 28 12 32 0 72
Petr Mleziva 7 CrashFactory 24 33 8 0 65
Martin Vávra 161 Kosák CROSS 33 29 0 62
Radek Kaucký 256 Vrabčák 20 0 36 0 56
Radek Kaucky 256 Vrabčáci 56 56
Miroslav Matoušů 13 Minoda půjčovna 39 0 39
David Temelkov 483 Garáž mistři 39 39
Karel Kotek 230 35 35
Milan Starostka Starostka 111 Team Saksy 33 33
Vitezslav Janousek 532 0 18 15 0 33
David Nechvátal 20 Brotherscrew 30 2 32
Vladimír Kleprlík 148 K-team 32 32
Michal Souček 188 K-team 21 9 30
Martin Doležal 601 19 11 0 30
Bohuslav Votava 482 Garáž Mistři 29 29
Pavel Šípek 247 Bene F - Racing 29 29
Jan Hovorka 273 Hovi Team 24 24
Jakub KLaban 52 Fonty69 3 6 14 23
Daniel Míček 69 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM & DENNY GARAGE 23 23
Petr Strnad 234 22 22
Sebastien Suchý 27 Hul to nebo uhni ! 22 0 22
Bogdan Samoletskyi 17 Suzuki Tecnica International 1 14 0 15
Miloš Černý 41 8 0 8
Michal Bejda 154 Vrabcaci 8 0 0 0 8
Roland Svitan 112 CrashFactory 8 0 8
Petr Puklicky 611 Divocaci 8 8
Petr Baloun 79 8 8
Jan Ješetický 80 Bulda team 6 6
Robert Maceška 288 Maceška 5 5
Matěj Janoušek 32 3 0 3
Michal Grund 196 Hora racing 3 3
Jaroslav Přibyl 171 Jirčany racing 2 2
Pavel Svárovský 245 team saksy 0 0
Dmitrii Mondiak 27 Jedu Hovno 0 0

Do 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj 16. 4. 2022 14. 5. 2022 3. 9. 2022 8. 10. 2022 Celkem