Výsledky

Škoda cup Favorit - rok 94

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Růžička 17 Baroracing 1 20
Michal Šulc 69 PrndaNotorsport 2 17
Míra "Štěpy" Štěpánek 109 Šotolina Team 3 15
Jan Karban 78 MB Team 4 13
Aleš Pavlas 101 Šotolina team 5 11
Lukáš Vavruška 88 Bláto team 6 10
Petr Macháček 53 Šotolina Team 7 9
Vitezslav Janousek 532 8 8
Mirek Janoušek 82 MB team 9 7
Jirka calda 80 Bláto team 10 6
Jiří Hlaváč ml. 335 JPP Racing 11 5
Petr Puklicky 61 Plj team 12 4
Lukáš Vizina 49 Toyoco Racing 13 3
Martin Strnad 28 autocross lešany team 14 2
Michal Čech 11 Bláto team 15 1
Jan Vondráček 911 Joker team 0
Jan Kočárník 66 autosport Lísky 0
Lukáš Urbánek 5 Scuderia-Čerčany 0

Škoda cup Felicie (do 1300ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jindra Holan 75 1 20
Radek Konečný 711 TTT autocross Říčany 2 17
Antonín Bohuslav 488 Kf vision 3 15
Miroslav Chudoba 24 TTT Říčany 4 13
Jiří Holler 681 Buldateam 5 11
Jan Horňák 371 6 10
Petr Jarolímek 52 ŠOTOLINA TEAM 7 9
Petr Douša 135 ŠOTOLINA Team 8 8
Zbyněk Kobián 165 B-Team 9 7
Lukáš Augusta 334 10 6
Tomaš Beránek 71 Komunal 11 5
Marek Rabinak 305 12 4
Lukas Barborič 55 14 2
Martin Honzak 129 B-Team 0
Martin Čechal 188 Bukovany 0
Jakub Knop 118 Poříčí 0
Miroslav Bambas 169 BMHsports 0
Jiří Chrpa 241 B-team 0
Martin Honzák st? 259 B-team 0
Miroslav Šultys 679 0
Jiří Zeman 91 Velké Popovice 0
Jaroslav Volak 87 0
Adam Jelínek 187 KF vision 0
Jaroslav Přibyl 824 Jirčany racing 0
Michal Vinnikov 140 HAKANA racing team 0
Antonín Dvořáček 89 Velké Popovice 0
Jiří Chrpa ml 243 B-Team 0
Miroslav Barek 22 0
Lukáš Bejšák 777 0
jakub weis 131 JRW 0
Petr Hošek 247 0
Lukáš Grimbosch 98 Grimbiteam 0
Matěj Urban 329 Garage power 0
Martin Maxima 158 0
Miroslav Patka 3 Poříčáci 0
Tomáš Sochůrek 73 Unicorn Racing 0
Ladislav Růžička 132 Baroracing 0
Libor Konvičný 105 Šotolina 0
Ondřej Rabiňák 229 0
Zdenek Vnoucek 139 0
Jan Meyer 293 Vrabcaci 0
Pavel Minařík 269 AutoMinařík 0
Radek Fojt 111 HAKANA racing team 0

Do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Konvalinka 146 Radlík Racing 1 20
Tomáš Hrstka 284 Všestarská garáž 2 17
Jaroslav Jonák 322 Říčany Team 3 15
Jarda Blanda 388 Garáž Všestary 4 13
Vlastimil Suk 729 Sukovo kluci rally team 5 11
Radek Kaucky 325 6 10
Jaroslav Barták 92 GarageRacing 7 9
Robert Maceška 288 Maceška 8 8
Michal Jelínek 36 Poříčáci 9 7
Ivo Tomašovič 327 10 6
Zbyněk Kobián 165 B-Team 11 5
Rastislav Pinkovský 813 12 4
Jiří Chrpa 241 B-team 13 3
Martin Honzák st? 259 B-team 14 2
Michal Pištora 682 Buldateam 15 1
Petr Chudlík 317 Radlík Racing team 15 1
Jiří Holler 681 Buldateam 0
Martin Nepovím 313 MG-ROVER 0
Michal Polehla 132 TIBM VZT 0
Zdeněk Podobský 44 Podobský team 0
Jan Sefzig 292 0
Josef Viktora 683 Buldateam 0
Ondřej Meduna 69 Hřbitov aut 0
Petr Hošek 247 0
Jan Tomanec 12 0
Radek Chmel 88 Unicorn Racing 0
Marek Rabinak 305 0

Do 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Antonín Petříček 157 Radlík Racing 1 20
Michal Berný 180 pepa michal 2 17
Lukáš Puklicky 320 Plj team 3 15
Milan Blažek 15 4 13
Jaroslav Jonák 322 Říčany Team 5 11
Pepa Koutník 177 pepa michal 6 10
Michal Polehla 132 7 9
Jakub Hrabý 286 8 8
Jiri Svoboda 713 Dr.k racing team 9 7
Miloš Nováček 772 10 6
Antonín Valenta 266 AV Team 11 5
Pavel Tichý 301 Přilby team 0
Karel Zvoneček 247 KDspeed Motorsport Racing 0
Vladimír Bučák 248 KDspeed Motorsport Racing 0
Štěpán Stejskal 301 Přiby team 0
Jan Tomanec 12 0
Kamil Hromas 23 B-Team 0

Special

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Klíma 73 BOXER AUTO 1 20
jan Bažant 56 autodílna Bažant 2 17
Miroslav Slaný 91 3 15
Radek Kaucky 256 4 13
Milan Andruchovič 24 Toyoco Racing 5 11
Pavel Kočárník 215 Dřevo-Centrum 6 10
Tomáš Hašler 382 PrndaNotorsport 6 10
Milan Blazek 15 Snad to dojede 0
Tomáš Votruba 116 Votruba Racing 0

Nad 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Svoboda 105 Mazda V6 racing 1 20
pavel vopěnka 131 kunratice 2 17
Petr Hála 255 3 15
Dominik Bauer 27 Pro PDM 3 15
Petr Pražák 690 TIBM VZT 4 13
Jiří Cirman 149 5 11
Michal Grünwald 322 Říčany Team 6 10
Jan Křížovský 87 JaDaJaPe racing 8 8
Roman Šplíchal 277 9 7
Roman Stavný 256 10 6
Jiří Fontén 69 11 5
Robert Maceška 188 Maceška 11 5
Michal Kanda 51 žabožrout a šnekojed 11 5
Martin Berka 383 MB-Autosport 11 5
Zdenek Eger 309 0
František Slunéčko 307 0
Ondřej Srdínko 0 eprohlidky.cz 0
Mira Slany 91 Insane racing team 0

Buggy 4x2

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Vaclav Smutny 99 Vs-servis.cz 1 20
Jirka Jelen Jelínek 61 Poříčáci 2 17
Klára Čáslavská 302 MSK Nechanice 3 15
Tomáš Votruba 116 Votruba Racing 6 10
Filip Volf 28 Vlk racing team 6 10
Jan Růžička 64 Poříčáci 6 10
Markéta Koderová 21 Markéta Koderová 6 10
Jan Vitha 81 Baba Team 0
Roman Karásek 70 0

Ženy do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Andrea Růžičková 12 Poříčáci 1 20
Petra Veselá 91 Velké Popovice 2 17
Andrea Veselá 729 3 15
Iveta Sládková 94 Motosport Chýnov 4 13

Ženy nad 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Veronika Hampeštová 7 Chupacabra Team 1 20
Pavlína Klímová 133 Hrůzová racing team 2 17
Lucie Chadzopulos 499 Lucy 499 3 15
Michaela Kudrnová 11 KH Kladno 0
Iveta Sládková 94 Motosport Chýnov 0
Andrea Růžičková 245 Poříčáci 0

Veteráni (nad 57let do 1400ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Josef Klatovský 30 Petroupim 1 20
Oldřich Rabinak 305 2 17
Martin Šimák 684 Buldateam 3 15
Jiří Holler 681 Buldateam 4 13
Josef Kaucký 325 5 11
Bohouš Hrstka 57 Všestary garáž 6 10
Vladimír Bejda 293 Vrabcaci 7 9
Pavel Kočárník 66 autosport Lísky 8 8
Petr Hošek 247 8 8
Zdenek Silhavy 8 8 8
Pepe Kotek 69 0
Tomáš Ješetický 660 Bulda team 0
Vaclav Bruček Bruček 552 Barochov 0
Tomáš Jeseticky 682 Buldateam 0

Junioři (10-16let)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Racer buggy 125ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Petr Růžička 9 Poříčáci 1 20

Racer buggy 160ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Radek Pinkas 3 Rapi Team 1 20
Ondřej Rezek 7 rekov 3 15
Lukáš Růžička 41 Poříčáci 4 13

Racer buggy 250ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Lukáš Hovorka 15 1 20

Kart

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Ondřej Hartych 14 1 20
Jirka Rezek 5 Rekov 2 17
Jakub Rezek 4 Rekov 3 15
Jan Vitha 81 Baba Team 4 13
Petr Havelka 2 Havelka racing 5 11
Lukáš Mrnka 43 Mrnka Racing Team 7 9
Lukáš Hamrle 42 M&L Racing 0

Škoda cup Favorit - rok 94

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Růžička 17 Baroracing 1 20
Michal Šulc 69 PrndaNotorsport 2 17
Jiří Calda 80 3 15
Lukáš Vavruška 88 Bláto team 4 13
Míra "Štěpy" Štěpánek 109 Šotolina Team 5 11
Jan Šalda 699 JOHNDEER TEAM 6 10
Vitezslav Janousek 532 0
Jan Karban 78 MB Team 0
Jan Kočárník 66 autosport Lísky 0

Škoda cup Felicie (do 1300ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Adam Jelínek 187 KF vision 1 20
Antonín Dvořáček 89 Velké Popovice 2 17
Radek Konečný 711 TTT Říčany 3 15
Ondra Mašek 300 4 13
Jindra Holan 75 5 11
Antonín Bohuslav 488 Kf vision 6 10
Lukáš Augusta 334 7 9
Michal Vinnikov 140 HAKANA racing team 8 8
jakub weis 131 JRW 9 7
Lukáš Grimbosch 98 Grimbiteam 10 6
Radek Fojt 111 HAKANA racing team 11 5
Ladislav Růžička 132 Baroracing 12 4
Tomaš Beránek 71 Komunal 13 3
Matěj Urban 329 Garage power 14 2
Jan Meyer 293 Vrabcaci 15 1
Marek Rabinak 305 16 0
Michal Jelinek 36 Poričáci 17 0
Michal Pištora 682 Buldateam 0
Pavel Šípek 83 0
Jiří Chrpa 241 B-team 0
Jaroslav Přibyl 824 Jirčany racing 0
Miroslav Patka 3 Poříčáci 0
Jiří Zeman 91 Velké Popovice 0
Lukáš Bejšák 777 0
Martin Honzak 129 B-Team 0
Tomáš Sochůrek 73 Unicorn Racing 0
Jiří Holler 681 Buldateam 0
Martin Honzák st? 259 B-team 0
Milan Holub 33 MD Racing 0
Ondřej Rabiňák 229 0
Josef Pařízek 208 JP Racing 0
Patrik Vyhlídal 178 Vyhlídal 0
Jakub Knop 118 Poříčáci 0

Do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Konvalinka 146 Radlík Racing 1 20
Tomáš Hrstka 284 Všestarská garáž 2 17
Miroslav Matoušů 13 Jarimaty 3 15
Jarda Blanda 388 Garáž Všestary 4 13
Ivo Tomašovič 327 Zleničáci 5 11
Adam Filip 21 SWIFT TEAM 6 10
Martin Filip 22 SWIFT TEAM 7 9
Jiří Chrpa 241 B-team 8 8
Rastislav Pinkovský 813 10 6
Martin Honzák st? 259 B-team 11 5
Jaroslav Sládek 12 SWIFT TEAM 12 4
Patrik Myška 699 BHC motorsport 13 3
Jaroslav Barták 92 GarageRacing 14 2
Jakub Chrpa 44 GarageRacing 15 1
Robert Maceška 288 Maceška 0
Pawel Somerlik 326 AUTO PARTNER - SUKOVO KLUCI TEAM 0
Michal Jelinek 36 Poričáci 0
Petr Hošek 247 0
Vladimír Jerie 17 HELLenergyCROSS 0
Daniel Man 278 Man 0
Jiří Holler 684 Buldateam 0
Michal Šavrda 208 JP Racing 0
Radek Kaucký 325 Vrabčák 0
Ondřej Rabiňák 229 0
Marek Rabinak 305 0

Do 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Antonín Petříček 157 Radlík Racing 1 20
Andrea Růžičková 245 Poříčáci 2 17
Lukáš Puklicky 320 Plj team 3 15
Milan Blazek 15 Snad to dojede 4 13
Jiri Svoboda 713 Dr.k racing team 5 11
Martin Nepovím 313 MG-ROVER 0
Jarda Blanda 388 Garáž Všestary 0
Karel Kliment 322 Říčany Team 0
Josef Hora 385 Hora racing 0
Kovařík Vladimír Kovára 6 Staj Kovara Popovice 0

Special

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Pavel Kočárník 215 Dřevo-Centrum 1 20
Jan Jiroušek 231 Audi 2 17
Tomáš Hašler 382 PrndaNotorsport 3 15
Vlastimil Suk 729 Sukovo kluci rally team 4 13
Patrik Fuchsa 69 AutoFK 5 11
Milan Andruchovič 24 Toyoco Racing 6 10
Marek Čermák Čermák 77 Dymytry 7 9
Pepe Kotek 69 FONTY 69 8 8
Dušan Kopec 18 Bububu 9 7
Jan Bares 555 M&M reality 10 6
Martin Hruška 353 Garage power 0

Nad 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
pavel vopěnka 131 kunratice 1 20
Petr Hála 255 2 17
Jan Svoboda 105 Mazda V6 racing 3 15
Petr Pražák 690 TIBM VZT 4 13
František Prošek 2 5 11
Martin Spilka 23 Martin Spilka 6 10
Martin Berka 383 MB-Autosport 7 9
Roman Šplíchal 277 8 8
Roman Stavný 256 9 7
Michal Kanda 51 žabožrout a šnekojed 0
Jiří Fontén 69 FONTY 69 0
Honza Vinš 888 0
Adam Maceška 188 Maceška 0
Robert Maceška 288 Maceška 0
Michal Grünwald 322 Říčany Team 0
Dominik Bauer 27 Pro PDM 0
Radek Kaucký 325 Vrabčák 0

Buggy 4x2

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Votruba 116 Votruba Racing 1 20
Jan Drda 66 Šotolina Team 2 17
Jan Růžička 64 Poříčáci 0
Klára Čáslavská 333 MSK Nechanice 0
Markéta Koderová 21 0

Ženy do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Andrea Růžičková 12 Poříčáci 1 20
Iveta Sládková 94 Motosport Chýnov 2 17
Petra Veselá 91 Velké Popovice 3 15
Mirka Hájková 327 Zleničáci 4 13
Renáta Breburdová 1 Poříčáci 5 11
Katerina Pokorna 13 Jarimaty 0

Ženy nad 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Iveta Sládková 94 Motosport Chýnov 0
Andrea Růžičková 245 Poříčáci 0

Veteráni (nad 57let do 1400ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Bohouš Hrstka 57 Všestary garáž 1 20
Zdenek Silhavy 8 2 17
Josef Klatovský 30 Petroupim 3 15
Oldřich Rabinak 230 4 13
Vladimír Bejda 293 Vrabcaci 5 11
Vaclav Bruček Bruček 552 Barochov 6 10
Petr Hošek 247 0
Martin Šimák 684 Buldateam 0
Pavel Kočárník 66 autosport Lísky 0

Junioři (10-16let)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Racer buggy 125ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Petr Růžička 9 Poříčáci 0

Racer buggy 160ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Lukáš Růžička 11 Poříčáci 1 20
Honza Honců 815 Poříčáci 2 17
Radek Pinkas 3 Rapi Team 3 15

Racer buggy 250ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Drda 0 0

Kart

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Vitha 81 Baba Team 1 20
Petr Havelka 2 Havelka racing 2 17
Martin Uher 21 Havelka racing 3 15
Petr Moravec 50 Veetee Racing 4 13
Lukáš Hamrle 42 M&L Racing 5 11
Jaroslav Hanzlík 17 0

Škoda cup Favorit - rok 94

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Kočárník 66 autosport Lísky 1 20
Michal Čech 11 Bláto team 2 17
Jan Růžička 17 Baroracing 3 15
Michal Šulc 69 PrndaNotorsport 5 11
Lukáš Vavruška 88 Bláto team 6 10
Vitezslav Janousek 532 0
Petr Macháček 53 Šotolina Team 0
Michal Červený 260 0

Škoda cup Felicie (do 1300ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jindra Holan 75 1 20
Antonín Dvořáček 89 Velké Popovice 2 17
Jiří Holler 681 Buldateam 3 15
Radek Konečný 711 TTT Říčany 4 13
Patrik Kvasnička 19 BaroRacing 5 11
Zbyněk Kobián 165 B-Team 6 10
Antonín Bohuslav 488 Kf vision 7 9
Martin Honzak 129 B-Team 8 8
Lukáš Augusta 334 9 7
Pavel Šípek 83 Bene F - Racing 10 6
Petr Jarolímek 52 ŠOTOLINA TEAM 11 5
jakub weis 131 JRW 12 4
Marek Rabinak 305 13 3
Jiří Chrpa 241 B-team 14 2
Martin Honzák st? 259 B-team 15 1
Michal Vinnikov 140 HAKANA racing team 16 0
Adam Jelínek 187 17 0
Jiří Zeman 91 Velké Popovice 18 0
Miroslav Patka 3 Poříčáci 0
Jaroslav Volak 87 0
Jaroslav Přibyl 824 Jirčany racing 0
Milan Kapal 369 Tříska racing 0
Lukas Barborič 55 0
Tomaš Beránek 71 Komunal 0
Ladislav Růžička 132 Baroracing 0
Jan Horňák 371 0
Miroslav Šultys 679 0
Jan Meyer 293 Vrabcaci 0
Ondřej Rabiňák 229 0
Jakub Knop 118 Písteam Poříčí 0

Do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Hrstka 284 Všestarská garáž 1 20
Tomáš Konvalinka 146 Radlík Racing 2 17
Jaroslav Jonák 322 Říčany Team 3 15
Luboš Ploc 121 Chupacabra team 4 13
Jarda Blanda 388 Garáž Všestary 5 11
Zbyněk Kobián 165 B-Team 6 10
Michael Blažek 69 Snad to dojede 7 9
Ivo Tomašovič 327 Zleničáci 8 8
Jan Meyer 293 Vrabcaci 9 7
Jiří Chrpa 241 B-team 10 6
David Nechvátal 0 Man tým 11 5
Martin Honzák st? 259 B-team 12 4
Vladimír RAČKO 275 ŠROT-CROSS 13 3
Rastislav Pinkovský 813 14 2
Jiří Tichánek 15 Autoborci z garáže 0
Michal Molenda 66 0
Michal Jelinek 36 Poričáci 0
Adam Filip 21 SWIFT TEAM 0
Tomaš Beránek 71 Komunal 0
Radek Kaucký 325 Vrabčák 0
Petr Hošek 247 0
Robert Maceška 288 Maceška 0

Do 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Antonín Petříček 157 Radlík Racing 1 20
Tomáš Chvál 199 City Garage 2 17
Milan Blazek 15 Snad to dojede 3 15
Roman Stavný 332 Poříčáci 4 13
Martin Nepovím 313 MG-ROVER 5 11
Josef Hora 385 Hora racing 6 10
Lukáš Puklicky 320 Plj team 0
Radek Kaucký 325 Vrabčák 0

Special

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Martin Krotil 569 Krouťak Motorsport 1 20
Milan Andruchovič 24 Toyoco Racing 2 17
Jan Jiroušek 231 Audi 3 15
Tomáš Hašler 382 PrndaNotorsport 4 13
Vlastimil Suk 729 Sukovo kluci rally team 5 11
Tomáš Klíma 73 BOXER AUTO 6 10
Pepe Kotek 69 FONTY 69 7 9
Jan Bažant 56 Autodílna Bažant 8 8
Marek Čermák Čermák 77 Dymytry 0
Michal Šulc 388 PrndaNotorsport 0
Pavel Kočárník 215 Dřevo-Centrum 0
Jan Beran 287 HPB Autocross Team 0

Nad 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Hašler 382 PrndaNotorsport 1 20
Jiří Hampešt 7 Chupacabra Team 2 17
Petr Hála 255 Bene F - Racing 3 15
pavel vopěnka 131 kunratice 4 13
Dominik Bauer 27 Pro PDM 5 11
Jan Svoboda 105 Mazda V6 racing 6 10
Jiří Fontén 69 FONTY 69 7 9
Roman Šplíchal 277 Bene F-Racing 8 8
Roman Stavný 332 Poříčáci 9 7
Jan Křížovský 87 JaDaJaPe racing 10 6
Honza Vinš 888 11 5
František Prošek 83 Bene F-Racing 12 4
Michal Grünwald 322 Říčany Team 13 3
Milos Hora 666 Hora racing 14 2
Václav Šplíchal 377 Bene F-Racing 15 1
Martin Berka 383 MB-Autosport 0
Robert Maceška 188 Maceška 0

Buggy 4x2

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Votruba 116 Votruba Autokross Team 1 20
Filip Volf 28 Vlk racing team 2 17
Markéta Koderová 21 3 15
Klára Čáslavská 333 MSK Nechanice 0
Jan Růžička 64 Poříčáci 0
Václav Smutný 99 Smutný 0

Ženy do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Andrea Růžičková 12 Poříčáci 1 20
Petra Veselá 91 Velké Popovice 2 17
Renáta Breburdová 1 Poříčáci 3 15
Mirka Hájková 327 Zleničáci 4 13
Andrea Procházková 200 KF-vision 5 11
Anna Havlová 99 Havel team 0
Ilona Hampeštová 17 Chupacabra Team 0

Ženy nad 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Veronika Hampeštová 7 Chupacabra Team 1 20
Andrea Růžičková 245 Poříčáci 2 17

Veteráni (nad 57let do 1400ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Pavel Kočárník 66 autosport Lísky 1 20
Bohouš Hrstka 57 Všestary garáž 2 17
Josef Klatovský 30 Petroupim 3 15
Oldřich Rabinak 230 4 13
Josef Kaucký 325 Vrabčáci 5 11
Martin Šimák 684 Buldateam 6 10
Vladimír Bejda 293 Vrabcaci 7 9
Petr Hošek 247 8 8
Vaclav Bruček Bruček 552 Barochov 9 7
Ivan Tomašovič 272 Zleničáci 10 6

Junioři (10-16let)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Racer buggy 125ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Petr Růžička 9 Poříčáci 0

Racer buggy 160ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Lukáš Růžička 11 Poříčáci 1 20
Honza Honců 815 Poříčáci 2 17
Ondřej Rezek 7 rekov 3 15
Radek Pinkas 3 Rapi Team 4 13

Racer buggy 250ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Kart

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Ondřej Hartych 1 1 20
Jaroslav Hanzlík 17 2 17
Jakub Rezek 4 Rekov 3 15
Jan Marecek 82 4 13
Jan Vitha 81 Baba Team 5 11
Petr Havelka 2 Havelka racing 6 10
Petr Moravec 50 7 9
Lukáš Hamrle 42 Bene F - Racing 0

Škoda cup Favorit - rok 94

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Kočárník 66 autosport Lísky 1 20
Michal Čech 11 Bláto team 2 17
Michal Šulc 69 PrndaNotorsport 3 15
Míra "Štěpy" Štěpánek 109 Šotolina Team 4 13
Jan Růžička 17 Baroracing 5 11
Lukáš Vavruška 88 Bláto team 6 10
Jiří Calda 80 7 9
Petr Macháček 53 Šotolina Team 8 8
Vitezslav Janousek 532 9 7
Pavel Vesely 224 Karmax 0
Aleš Pavlas 101 Šotolina team 0

Škoda cup Felicie (do 1300ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Radek Konečný 711 TTT Říčany 1 20
Adam Jelínek 187 Deer Auto 2 17
Antonín Dvořáček 89 Velké Popovice 3 15
Jindra Holan 75 4 13
Lukáš Augusta 334 5 11
Antonín Bohuslav 488 Kf vision 6 10
Matěj Urban 329 Garage power 7 9
Jiří Holler 681 Buldateam 8 8
Radek Fojt 111 HAKANA racing team 9 7
Martin Honzak 129 B-Team 10 6
Ondřej Rabiňák 305 11 5
Jiří Chrpa 241 B-team 12 4
Lukáš Bejšák 777 13 3
Tomaš Beránek 71 Komunal 14 2
Jakub Knop 118 Písteam Poříčí 15 1
Marek Rabinak 229 16 0
Ondřej Sládek 62 Klempířství Šálek racing 17 0
Jaroslav Volak 87 Mamko team 0
Lukáš Lebduška 685 CHLOMEK REJSINK TÝM 0
Michal Pištora 688 Buldateam 0
Pavel Šípek 83 Bene F - Racing 0
Filip Honzak 128 B-Team 0
Martin Honzák st? 259 B-team 0
Jaroslav Přibyl 824 Jirčany racing 0
Jiří Zeman 91 Velké Popovice 0
Luboš Kapal 64 Pirkardy Team 0
Petr Douša 135 ŠOTOLINA Team 0
Jakub Meyer 293 Vrabčáci 0
jakub weis 131 JRW 0
Martin Dostál Dostál 68 0
Ladislav Růžička 132 Baroracing 0
Martin Limon 666 Limon racing 0

Do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Konvalinka 146 Radlík Racing 1 20
Jaroslav Jonák 322 Říčany Team 2 17
Miroslav Matoušů 13 Jarimaty 3 15
Jarda Blanda 388 Garáž Všestary 4 13
Tomáš Hrstka 284 Garáž Všestary 5 11
Rastislav Pinkovský 813 6 10
Ivo Tomašovič 327 Zleničáci 7 9
Jan Meyer 293 Vrabcaci 8 8
Jaroslav Barták 92 GarageRacing 9 7
Milan Holub 33 MD Racing 10 6
Martin Honzák st? 259 B-team 11 5
Tomáš Přibyl 95 STP 12 4
David Nechvátal 20 D.Jirčany racing 13 3
Tomáš Chytráček 90 Gagarin Racing Team 14 2
Dominik Vosoba 166 Prague Pirates 15 1
Adam Filip 21 SWIFT TEAM 16 0
Michal Molenda 66 D.Jirčany racing 0
Robert Hillawoth 11 acumen 0
Michael Blažek 69 Snad to dojede 0
Jiří Chrpa 241 B-team 0
Vladimír RAČKO 275 ŠROT-CROSS 0
Jan Pšenda Pšenička 595 0
Lukáš Urbánek 16 AD Procházka 0
David Antonů 171 Dycky Most 0
Lukáš Lebduška 685 CHLOMEK REJSINK TÝM 0
Vladimír Jerie 17 HELLenergyCROSS 0
Radek Kaucký 325 Vrabčák 0
Milan Kapal 369 Tříska racing 0

Do 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Antonín Petříček 157 Radlík Racing 1 20
Milan Blazek 15 Snad to dojede 2 17
Lukáš Puklicky 320 Plj team 3 15
Jiri Svoboda 713 Dr.k racing team 4 13
Tomáš Chvál 199 City Garage 5 11
Jakub Hrabý 286 6 10
Martin Nepovím 313 MG-ROVER 7 9
Petr Vrzák 717 Garage Power 8 8
Simon Vokál 84 9 7
Martin Řežábek 669 10 6
Michal Vinnikov 140 HAKANA racing team 11 5
Petr Hora 385 Hora racing 12 4
Jan Luxa 133 čakovický klobásy 13 3
Roman Stavný 332 Poříčáci 14 2
Jaroslav Jančálek 488 15 1
Radek Kaucký 325 Vrabčák 0

Special

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Milan Andruchovič 24 Toyoco Racing 1 20
Martin Krotil 569 Krouťak Motorsport 2 17
Marek Čermák Čermák 77 Dymytry 3 15
Tomáš Hašler 382 PrndaNotorsport 4 13
Tomáš Klíma 73 BOXER AUTO 5 11
Vlastimil Suk 729 Sukovo kluci rally team 6 10
Pepe Kotek 69 FONTY 69 8 8
Jan Beran 287 HPB Autocross Team 9 7
Jan Jiroušek 231 Audi 10 6
jan Bažant 56 autodílna Bažant 11 5
Pavel Kočárník 215 Dřevo-Centrum 0

Nad 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Hašler 382 PrndaNotorsport 1 20
Dominik Bauer 27 Pro PDM 2 17
Jiří Fontén 69 FONTY 69 3 15
Roman Šplíchal 277 Bene F-Racing 4 13
Michal Grund 666 Hora racing 5 11
David Ševčík 187 JaDaJaPe 6 10
Miroslav Mašín 10 7 9
Jan Svoboda 105 Mazda V6 racing 8 8
Václav Šplíchal 377 Bene F-Racing 9 7
Petr Hála 255 Bene F - Racing 10 6
Honza Vinš 888 11 5
Roman Stavný 332 Poříčáci 12 4
Petr kejdana kejdana 0 0

Buggy 4x2

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Václav Smutný 99 Smutný 2 17
Marek Hamrle 68 Bene F - Racing 3 15
Klára Čáslavská 333 MSK Nechanice 4 13
Pavel Veigert 65 AGROCHOV RACING TEAM 5 11
Markéta Koderová 21 MSK Nechanice 6 10
Filip Volf 28 Vlk racing team 7 9
Jan Růžička 64 Poříčáci 8 8

Ženy do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Andrea Růžičková 12 Poříčáci 1 20
Petra Veselá 91 Velké Popovice 2 17
Renáta Breburdová 1 Poříčáci 3 15
Iveta Sládková 94 Motosport Chýnov 4 13
Mirka Hájková 327 Zleničáci 5 11
Katerina Pokorna 13 Jarimaty 6 10
Dominika Štindlová 87 Mamko team 7 9
Andrea Procházková 200 KF-vision 8 8
Martin Limon 666 Limon racing 0

Ženy nad 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Iveta Sládková 94 Motosport Chýnov 0
Andrea Růžičková 12 Poříčáci 0

Veteráni (nad 57let do 1400ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Bohouš Hrstka 57 Všestary garáž 1 20
Oldřich Rabinak 230 3 15
Josef Klatovský 30 Petroupim 4 13
Vladimír Bejda 154 Vrabcaci 5 11
Petr Hošek 247 6 10
Vaclav Bruček Bruček 552 Barochov 7 9
Ivan Tomašovič 272 Zleničáci 8 8
Josef Kaucký 325 Vrabčáci 9 7
Martin Šimák 684 Buldateam 10 6

Junioři (10-16let)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Racer buggy 125ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Martin Stuchlík 20 GT2 Motorsport 0

Racer buggy 160ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Dominik Mareš 20 DONEMA Racing 1 20
Honza Honců 815 Poříčáci 2 17
Lukáš Růžička 11 Poříčáci 3 15
Radek Pinkas 3 Rapi Team 4 13

Racer buggy 250ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Kart

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jakub Rezek 4 Rekov 1 20
Petr Havelka 2 Havelka racing 2 17
Jan Vitha 81 Baba Team 3 15
Jaroslav Hanzlík 17 4 13
Petr Tomiška 21 TOYOCO RACING TEAM 5 11
Lukáš Hamrle 42 Bene F - Racing 6 10

Škoda cup Favorit - rok 94

Závodník Startovní číslo Stáj 6. 4. 2019 8. 6. 2019 7. 9. 2019 12. 10. 2019 Celkem
Jan Růžička 17 Baroracing 20 20 15 11 66
Michal Šulc 69 PrndaNotorsport 17 17 11 15 60
Lukáš Vavruška 88 Bláto team 10 13 10 10 43
Míra "Štěpy" Štěpánek 109 Šotolina Team 15 11 13 39
Michal Čech 11 Bláto team 1 17 17 35
Jiří Calda 80 15 9 24
Jan Kočárník 66 autosport Lísky 20 20
Jan Kočárník 66 autosport Lísky 20 20
Petr Macháček 53 Šotolina Team 9 0 8 17
Vitezslav Janousek 532 8 0 0 7 15
Jan Karban 78 MB Team 13 0 13
Aleš Pavlas 101 Šotolina team 11 0 11
Jan Šalda 699 JOHNDEER TEAM 10 10
Mirek Janoušek 82 MB team 7 7
Jirka calda 80 Bláto team 6 6
Jiří Hlaváč ml. 335 JPP Racing 5 5
Petr Puklicky 61 Plj team 4 4
Lukáš Vizina 49 Toyoco Racing 3 3
Martin Strnad 28 autocross lešany team 2 2
Michal Červený 260 0 0
Jan Kočárník 66 autosport Lísky 0 0
Jan Kočárník 66 autosport Lísky 0 0
Pavel Vesely 224 Karmax 0 0
Jan Vondráček 911 Joker team 0 0
Lukáš Urbánek 5 Scuderia-Čerčany 0 0

Škoda cup Felicie (do 1300ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj 6. 4. 2019 8. 6. 2019 7. 9. 2019 12. 10. 2019 Celkem
Radek Konečný 711 TTT Říčany 17 15 13 20 65
Jindra Holan 75 20 11 20 13 64
Antonín Dvořáček 89 Velké Popovice 17 17 15 49
Antonín Bohuslav 488 Kf vision 15 10 9 10 44
Adam Jelínek 187 Deer Auto 0 20 0 17 37
Jiří Holler 681 Buldateam 11 0 15 8 34
Lukáš Augusta 334 6 9 7 11 33
Zbyněk Kobián 165 B-Team 7 10 17
Petr Jarolímek 52 ŠOTOLINA TEAM 9 5 14
Martin Honzak 129 B-Team 0 0 8 6 14
Ondra Mašek 300 13 13
Miroslav Chudoba 24 TTT Říčany 13 13
Radek Fojt 111 HAKANA racing team 0 5 7 12
jakub weis 131 JRW 0 7 4 0 11
Patrik Kvasnička 19 BaroRacing 11 11
Matěj Urban 329 Garage power 0 2 9 11
Jan Horňák 371 10 0 10
Tomaš Beránek 71 Komunal 5 3 0 2 10
Michal Vinnikov 140 HAKANA racing team 0 8 0 8
Petr Douša 135 ŠOTOLINA Team 8 0 8
Marek Rabinak 229 4 0 3 0 7
Pavel Šípek 83 Bene F - Racing 0 6 0 6
Lukáš Grimbosch 98 Grimbiteam 0 6 6
Jiří Chrpa 241 B-team 0 0 2 4 6
Ondřej Rabiňák 305 0 0 0 5 5
Ladislav Růžička 132 Baroracing 0 4 0 0 4
Lukáš Bejšák 777 0 0 3 3
Lukas Barborič 55 2 0 2
Jan Meyer 293 Vrabcaci 0 1 0 1
Martin Honzák st? 259 B-team 0 0 1 0 1
Jakub Knop 118 Písteam Poříčí 0 0 0 1 1
Miroslav Bambas 169 BMHsports 0 0
Jakub Meyer 293 Vrabčáci 0 0
Lukáš Lebduška 685 CHLOMEK REJSINK TÝM 0 0
Filip Honzak 128 B-Team 0 0
Jaroslav Volak 87 0 0
Jaroslav Přibyl 824 Jirčany racing 0 0 0 0 0
Jiří Zeman 91 Velké Popovice 0 0 0 0 0
Martin Dostál Dostál 68 0 0
Ondřej Sládek 62 Klempířství Šálek racing 0 0
Miroslav Šultys 679 0 0 0
Luboš Kapal 64 Pirkardy Team 0 0
Martin Čechal 188 Bukovany 0 0
Patrik Vyhlídal 178 Vyhlídal 0 0
Antonín Dvořáček 89 Velké Popovice 0 0
Michal Jelinek 36 Poričáci 0 0
Zdenek Vnoucek 139 0 0
Martin Limon 666 Limon racing 0 0
Libor Konvičný 105 Šotolina 0 0
Milan Holub 33 MD Racing 0 0
Michal Pištora 688 Buldateam 0 0 0
Josef Pařízek 208 JP Racing 0 0
Tomáš Sochůrek 73 Unicorn Racing 0 0 0
Miroslav Patka 3 Poříčáci 0 0 0 0
Martin Maxima 158 0 0
Petr Hošek 247 0 0
Miroslav Barek 22 0 0
Jaroslav Volak 87 Mamko team 0 0 0
Milan Kapal 369 Tříska racing 0 0
Jiří Chrpa ml 243 B-Team 0 0
Pavel Minařík 269 AutoMinařík 0 0

Do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj 6. 4. 2019 8. 6. 2019 7. 9. 2019 12. 10. 2019 Celkem
Tomáš Konvalinka 146 Radlík Racing 20 20 17 20 77
Tomáš Hrstka 284 Garáž Všestary 17 17 20 11 65
Jarda Blanda 388 Garáž Všestary 13 13 11 13 50
Jaroslav Jonák 322 Říčany Team 15 15 17 47
Ivo Tomašovič 327 Zleničáci 6 11 8 9 34
Miroslav Matoušů 13 Jarimaty 15 15 30
Rastislav Pinkovský 813 4 6 2 10 22
Jaroslav Barták 92 GarageRacing 9 2 7 18
Jiří Chrpa 241 B-team 3 8 6 0 17
Martin Honzák st? 259 B-team 2 5 4 5 16
Zbyněk Kobián 165 B-Team 5 10 15
Jan Meyer 293 Vrabcaci 7 8 15
Luboš Ploc 121 Chupacabra team 13 13
Vlastimil Suk 729 Sukovo kluci rally team 11 11
Radek Kaucky 256 10 10
Adam Filip 21 SWIFT TEAM 10 0 0 10
Martin Filip 22 SWIFT TEAM 9 9
Michael Blažek 69 Snad to dojede 9 0 9
Robert Maceška 188 Maceška 8 0 0 8
David Nechvátal 20 D.Jirčany racing 5 3 8
Michal Jelínek 36 Poříčáci 7 7
Milan Holub 33 MD Racing 6 6
Tomáš Přibyl 95 STP 4 4
Jaroslav Sládek 12 SWIFT TEAM 4 4
Patrik Myška 699 BHC motorsport 3 3
Vladimír RAČKO 275 ŠROT-CROSS 3 0 3
Tomáš Chytráček 90 Gagarin Racing Team 2 2
Michal Pištora 688 Buldateam 1 1
Dominik Vosoba 166 Prague Pirates 1 1
Petr Chudlík 317 Radlík Racing team 1 1
Jakub Chrpa 44 GarageRacing 1 1
Lukáš Lebduška 685 CHLOMEK REJSINK TÝM 0 0
Martin Nepovím 313 MG-ROVER 0 0
Robert Hillawoth 11 acumen 0 0
Jiří Holler 681 Buldateam 0 0 0
Jan Pšenda Pšenička 595 0 0
Milan Kapal 369 Tříska racing 0 0
David Antonů 171 Dycky Most 0 0
Lukáš Urbánek 16 AD Procházka 0 0
Michal Polehla 132 TIBM VZT 0 0
Michal Molenda 66 D.Jirčany racing 0 0 0
Ondřej Rabiňák 305 0 0
Radek Kaucký 325 Vrabčák 0 0 0 0
Michal Šavrda 208 JP Racing 0 0
Daniel Man 278 Man 0 0
Vladimír Jerie 17 HELLenergyCROSS 0 0 0
Michal Jelinek 36 Poričáci 0 0 0
Pawel Somerlik 326 AUTO PARTNER - SUKOVO KLUCI TEAM 0 0
Marek Rabinak 229 0 0 0
Radek Chmel 88 Unicorn Racing 0 0
Jan Tomanec 12 0 0
Jiří Tichánek 15 Autoborci z garáže 0 0
Ondřej Meduna 69 Hřbitov aut 0 0
Josef Viktora 683 Buldateam 0 0
Jan Sefzig 292 0 0
Petr Hošek 247 0 0 0 0
Zdeněk Podobský 44 Podobský team 0 0
Tomaš Beránek 71 Komunal 0 0

Do 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj 6. 4. 2019 8. 6. 2019 7. 9. 2019 12. 10. 2019 Celkem
Antonín Petříček 157 Radlík Racing 20 20 20 20 80
Lukáš Puklicky 320 Plj team 15 15 0 15 45
Milan Blazek 15 Snad to dojede 13 15 17 45
Jiri Svoboda 713 Dr.k racing team 7 11 13 31
Tomáš Chvál 199 City Garage 17 11 28
Martin Nepovím 313 MG-ROVER 0 11 9 20
Jakub Hrabý 286 8 10 18
Andrea Růžičková 12 Poříčáci 17 17
Michal Berný 180 pepa michal 17 17
Roman Stavný 332 Poříčáci 13 2 15
Milan Blažek 15 13 13
Jaroslav Jonák 322 Říčany Team 11 11
Josef Hora 385 Hora racing 0 10 10
Pepa Koutník 177 pepa michal 10 10
Michal Polehla 132 9 9
Petr Vrzák 717 Garage Power 8 8
Simon Vokál 84 7 7
Miloš Nováček 772 6 6
Martin Řežábek 669 6 6
Antonín Valenta 266 AV Team 5 5
Michal Vinnikov 140 HAKANA racing team 5 5
Petr Hora 385 Hora racing 4 4
Jan Luxa 133 čakovický klobásy 3 3
Jaroslav Jančálek 488 1 1
Pavel Tichý 301 Přilby team 0 0
Karel Zvoneček 247 KDspeed Motorsport Racing 0 0
Vladimír Bučák 248 KDspeed Motorsport Racing 0 0
Štěpán Stejskal 301 Přiby team 0 0
Jan Tomanec 12 0 0
Kamil Hromas 23 B-Team 0 0
Radek Kaucký 325 Vrabčák 0 0 0
Kovařík Vladimír Kovára 6 Staj Kovara Popovice 0 0
Karel Kliment 322 Říčany Team 0 0
Jarda Blanda 388 Garáž Všestary 0 0

Special

Závodník Startovní číslo Stáj 6. 4. 2019 8. 6. 2019 7. 9. 2019 12. 10. 2019 Celkem
Milan Andruchovič 24 Toyoco Racing 11 10 17 20 58
Tomáš Hašler 382 PrndaNotorsport 10 15 13 13 51
Tomáš Klíma 73 BOXER AUTO 20 10 11 41
Jan Jiroušek 231 Audi 17 15 6 38
Martin Krotil 569 Krouťak Motorsport 20 17 37
Vlastimil Suk 729 Sukovo kluci rally team 13 11 10 34
Pavel Kočárník 215 Dřevo-Centrum 10 20 0 0 30
Pepe Kotek 69 FONTY 69 8 9 8 25
Marek Čermák Čermák 77 Dymytry 9 0 15 24
jan Bažant 56 autodílna Bažant 17 5 22
Miroslav Slaný 91 15 15
Radek Kaucky 256 13 13
Patrik Fuchsa 69 AutoFK 11 11
Jan Bažant 56 Autodílna Bažant 8 8
Dušan Kopec 18 7 7
Jan Beran 287 HPB Autocross Team 0 7 7
Jan Bares 555 M&M reality 6 6
Tomáš Votruba 116 Votruba Autokross Team 0 0
Martin Hruška 353 Garage power 0 0
Michal Šulc 69 PrndaNotorsport 0 0
Milan Blazek 15 Snad to dojede 0 0

Nad 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj 6. 4. 2019 8. 6. 2019 7. 9. 2019 12. 10. 2019 Celkem
Petr Hála 255 Bene F - Racing 15 17 15 6 53
Jan Svoboda 105 Mazda V6 racing 20 15 10 8 53
pavel vopěnka 131 kunratice 17 20 13 50
Dominik Bauer 27 Pro PDM 15 0 11 17 43
Tomáš Hašler 382 PrndaNotorsport 20 20 40
Roman Šplíchal 277 Bene F-Racing 7 8 8 13 36
Jiří Fontén 69 FONTY 69 5 0 9 15 29
Petr Pražák 690 TIBM VZT 13 13 26
Jiří Hampešt 7 Chupacabra Team 17 17
František Prošek 83 Bene F-Racing 11 4 15
Martin Berka 383 MB-Autosport 5 9 0 14
Jan Křížovský 87 JaDaJaPe racing 8 6 14
Michal Grünwald 322 Říčany Team 10 0 3 13
Michal Grund 666 Hora racing 11 11
Jiří Cirman 149 11 11
Roman Stavný 332 Poříčáci 7 4 11
Honza Vinš 888 0 5 5 10
Martin Spilka 23 Martin Spilka 10 10
David Ševčík 187 JaDaJaPe racing 10 10
Miroslav Mašín 10 9 9
Václav Šplíchal 377 Bene F-Racing 1 7 8
Roman Stavný 256 7 7
Roman Stavný 256 6 6
Michal Kanda 51 žabožrout a šnekojed 5 0 5
Robert Maceška 188 Maceška 5 0 0 5
Milos Hora 666 Hora racing 2 2
Adam Maceška 188 Maceška 0 0
Zdenek Eger 309 0 0
František Slunéčko 307 0 0
Ondřej Srdínko 0 eprohlidky.cz 0 0
Radek Kaucký 325 Vrabčák 0 0
Mira Slany 91 Insane racing team 0 0
Petr kejdana kejdana 0 0 0

Buggy 4x2

Závodník Startovní číslo Stáj 6. 4. 2019 8. 6. 2019 7. 9. 2019 12. 10. 2019 Celkem
Tomáš Votruba 116 Votruba Autokross Team 10 20 20 50
Filip Volf 28 Vlk racing team 10 17 9 36
Markéta Koderová 21 MSK Nechanice 10 0 15 10 35
Klára Čáslavská 333 MSK Nechanice 15 0 0 13 28
Vaclav Smutny 99 Vs-servis.cz 20 20
Jan Růžička 64 Poříčáci 10 0 0 8 18
Jan Drda 66 Šotolina Team 17 17
Václav Smutný 99 Smutný 0 17 17
Jirka Jelen Jelínek 61 Poříčáci 17 17
Marek Hamrle 68 Bene F - Racing 15 15
Pavel Veigert 65 AGROCHOV RACING TEAM 11 11
Jan Vitha 81 Baba Team 0 0
Roman Karásek 70 0 0

Ženy do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj 6. 4. 2019 8. 6. 2019 7. 9. 2019 12. 10. 2019 Celkem
Andrea Růžičková 12 Poříčáci 20 20 20 20 80
Petra Veselá 91 Velké Popovice 17 15 17 17 66
Iveta Sládková 94 Motosport Chýnov 13 17 13 43
Renáta Breburdová 1 Poříčáci 11 15 15 41
Mirka Hájková 327 Zleničáci 13 13 11 37
Andrea Veselá 729 15 15
Andrea Procházková 200 KF-vision 11 11
Katerina Pokorna 13 Jarimaty 0 10 10
Dominika Štindlová 87 Mamko team 9 9
Andrea Procházková 200 KF-vision 8 8
Anna Havlová 99 Havel team 0 0
Ilona Hampeštová 17 Chupacabra Team 0 0
Martin Limon 666 Limon racing 0 0

Ženy nad 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj 6. 4. 2019 8. 6. 2019 7. 9. 2019 12. 10. 2019 Celkem
Veronika Hampeštová 7 Chupacabra Team 20 20 40
Andrea Růžičková 12 Poříčáci 0 0 17 0 17
Pavlína Klímová 133 Hrůzová racing team 17 17
Lucie Chadzopulos 499 Lucy 499 15 15
Iveta Sládková 94 Motosport Chýnov 0 0 0 0
Michaela Kudrnová 11 KH Kladno 0 0

Veteráni (nad 57let do 1400ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj 6. 4. 2019 8. 6. 2019 7. 9. 2019 12. 10. 2019 Celkem
Bohouš Hrstka 57 Všestary garáž 10 20 17 20 67
Josef Klatovský 30 Petroupim 20 15 15 13 63
Oldřich Rabinak 230 17 13 13 15 58
Vladimír Bejda 154 Vrabcaci 9 11 9 11 40
Martin Šimák 684 Buldateam 15 0 10 6 31
Josef Kaucký 325 Vrabčáci 11 11 7 29
Pavel Kočárník 66 autosport Lísky 8 0 20 28
Petr Hošek 247 8 0 8 10 26
Vaclav Bruček Bruček 552 Barochov 0 10 7 9 26
Zdenek Silhavy 8 17 17
Ivan Tomašovič 272 Zleničáci 6 8 14
Jiří Holler 681 Buldateam 13 13
Zdenek Silhavy 8 8 8
Tomáš Ješetický 660 Bulda team 0 0
Tomáš Jeseticky 682 Buldateam 0 0
Pepe Kotek 69 FONTY 69 0 0

Junioři (10-16let)

Závodník Startovní číslo Stáj 6. 4. 2019 8. 6. 2019 7. 9. 2019 12. 10. 2019 Celkem

Racer buggy 125ccm

Závodník Startovní číslo Stáj 6. 4. 2019 8. 6. 2019 7. 9. 2019 12. 10. 2019 Celkem
Petr Růžička 9 Poříčáci 20 0 0 20

Racer buggy 160ccm

Závodník Startovní číslo Stáj 6. 4. 2019 8. 6. 2019 7. 9. 2019 12. 10. 2019 Celkem
Lukáš Růžička 11 Poříčáci 13 20 20 15 68
Radek Pinkas 3 Rapi Team 20 15 13 13 61
Honza Honců 815 Poříčáci 17 17 17 51
Ondřej Rezek 7 rekov 15 15 30
Dominik Mareš 20 DONEMA Racing 20 20

Racer buggy 250ccm

Závodník Startovní číslo Stáj 6. 4. 2019 8. 6. 2019 7. 9. 2019 12. 10. 2019 Celkem
Lukáš Hovorka 15 20 20

Kart

Závodník Startovní číslo Stáj 6. 4. 2019 8. 6. 2019 7. 9. 2019 12. 10. 2019 Celkem
Jan Vitha 81 Baba Team 13 20 11 15 59
Petr Havelka 2 Havelka racing 11 17 10 17 55
Jakub Rezek 4 Rekov 15 15 20 50
Ondřej Hartych 1 20 20 40
Jaroslav Hanzlík 17 0 17 13 30
Petr Moravec 50 13 9 22
Lukáš Hamrle 42 Bene F - Racing 0 11 0 10 21
Jirka Rezek 5 Rekov 17 17
Martin Uher 21 Havelka racing 15 15
Jan Marecek 82 13 13
Petr Tomiška 21 Toyoco racing 11 11
Lukáš Mrnka 43 Mrnka Racing Team 9 9