Výsledky

Škoda cup Favorit - rok 94

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Milan Koniar 138 1. 0
Vitezslav Janousek 532 2. 0
Jan Kočárník 66 autosport Lísky 3. 0

Škoda cup Felicie (do 1300ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Petr Hora 122 Hora racing 1. 0
Josef Hora 223 Hora racing 2. 0
Tomaš Beránek 71 Komunal 3. 0
Jakub Weis 131 Felicie131 4. 0
Jaroslav Volak 87 Mamako team bystřice 5. 0
Jakub Knop 118 Písteam Poříčí 6. 0
Jiří Chrpa 241 B-team 7. 0
Petr Hošek 247 8. 0
Lukáš Grimbosch 98 Grimbiteam 9. 0
Jiří Holler 681 Buldateam 10. 0

Do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Petr Hora 122 Hora racing 1. 0
Tomáš Konvalinka 146 Radlík Racing 2. 0
Ondřej Šimůnek Šimůnek 0 Šimůnek 3. 0
Ondřej Krejcárek 508 4. 0
Michal Bejda 154 Vrabcaci 5. 0
Ladislav Hodan 0 6. 0
Jan Meyer 293 Vrabcaci 7. 0
Radek Kaucký 77 Vrabčák 8. 0
Jiří Chrpa 241 B-team 9. 0
Jaroslav Jonák 322 Říčany Team 10. 0
Ivo Tomašovič 327 Zleničáci 11. 0
Martin Nepovím 313 MG-ROVER 12. 0
Jarda Blanda 388 Garáž Všestary 13. 0
Jiří Holler 681 Buldateam 14. 0

Do 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Michael ROUBÍČEK 20 Vosa Racing 1. 0
Tomáš Chvál 26 City Garage 2. 0
Patrik Deutscher 11 Sejk a Vejvoda 3. 0
Lukáš Puklicky 320 Plj team 4. 0
Milan Blažek 15 Sejk a Vejvoda 5. 0
Michael Blažek 69 Sejk a Vejvoda 6. 0
Radek Kaucký 77 Vrabčák 7. 0
Jan Grubner 5 Přidá motorsport 8. 0
Roman Stavný 332 Poříčáci 9. 0
Daniel Míček 69 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 10. 0
Petr Mik 68 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 11. 0
Antonín Petříček 157 Radlík Racing 12. 0
Martin Synák 70 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 13. 0
Jaroslav Jonák 322 Říčany Team 14. 0
Jakub Hrabý 286 15. 0

Special

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Růžička 11 Poříčáci 1. 0
Pepa Kotek 69 FONTY 69 2. 0
Marek Čermák 77 Dymytry 3. 0
Tomáš Hašler 482 PrndaNotorsport 4. 0

Nad 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Petr Hála 255 Bene F - Racing 1. 0
Roman Šplíchal 277 Bene F - Racing 2. 0
Milos Hora 666 Hora racing 3. 0
Jiří Fontén 69 FONTY 69 4. 0
Jan Křížovský 87 JaDaJaPe racing 5. 0
Tonda Synák 70 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 6. 0
Michal Lébr 77 Pneuservis Popovice 7. 0
pavel vopěnka 131 kunratice 8. 0
Honza Vinš 888 9. 0

Buggy 4x2

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Markéta Koderová 21 1. 0

Ženy do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Andrea Růžičková 12 Poříčáci 1. 0
Zedeni Francova 154 Vrabcaci 2. 0
Klárka Meyerovazahradnikova 293 Vrabčáci 3. 0
Klára Uhrová 128 4. 0
Petra Veselá 91 Velké Popovice 5. 0
Mirka Hájková 327 Zleničáci 6. 0

Ženy nad 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Veteráni (nad 57let do 1400ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Vladimír Bejda 154 Vrabcaci 1. 0
Bohouš Hrstka 57 GARÁŽ VŠESTARY 2. 0
Vaclav Bruček Bruček 552 Barochov 3. 0
Milan Blazek 13 Sejk a Vejvoda 4. 0
Martin Šimák 684 Buldateam 5. 0
Pavel Kočárník 66 autosport Lísky 6. 0
Petr Hošek 247 7. 0

Junioři (10-16let)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Radek Pinkas 3 Rapi Team 1. 0
Vladyslav Samoletskyi 17 2. 0
Martin Limon 666 Limon racing 3. 0
Petr Růžička 3 Poříčáci 4. 0
Filip Honzak 128 B-Team 5. 0

Racer buggy 125ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Racer buggy 160ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Racer buggy 250ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Kart

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Lukáš Hamrle 9 Bene F - Racing 1. 0
Pavel Bokůvka 71 2. 0

Škoda cup Favorit - rok 94

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Kočárník 66 autosport Lísky 1. 64
Milan Koniar 138 2. 52
Pavel Vesely 224 Karmax 3. 45
Jan Bambas 172 ČR 4. 44
Vitezslav Janousek 532 5. 0
Josef Kulík 99 6. 0

Škoda cup Felicie (do 1300ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Růžička 17 Baroracing 1. 64
Lukáš Augusta 334 2. 58
Martin Honzak 129 B-Team 3. 52
Marek Rabinak 305 4. 47
Antonín Bohuslav 488 Kf vision 5. 36
Lukáš Grimbosch 98 Grimbiteam 6. 34
Ladislav Růžička 132 Baroracing 7. 29
Tonda Čermák 686 Bulda team 8. 28
Jiří Chrpa 241 B-team 9. 26
Michal Pištora 688 Buldateam 10. 26
Ondřej Rabiňák 229 11. 24
Jaroslav Volak 87 Mamako team bystřice 12. 20
Jindra Holan 75 13. 20
Patrik Vyhlídal 178 Aceklima 14. 20
Ondřej Sládek 62 Klempířství Šálek racing 15. 18
Petr Hora 122 Hora racing 16. 14
Jakub weis weis 131 Felicie131 17. 14
Matěj Urban 329 Šotolina team 18. 12
Jan Horňák 371 19. 12
Tomáš Krejčík 200 KF-vision 20. 11
Lukáš Bejšák 777 KF-vision 21. 11
Jiří Holler 681 Buldateam 22. 9
Martin Honzák st? 259 B-team 23. 9
Josef Hora 223 Hora racing 24. 7
Lukáš Lebduška 685 CHLOMEK REJSINK TÝM 25. 6
Adam Jelínek 187 Deer Auto 26. 3
Miroslav Patka 3 Poříčáci 27. 0
Tomaš Beránek 71 Komunal 28. 0
Matěj Novák 88 Voděrádky 29. 0
Jiří Stárek 99 Voděrádky 30. 0
Milan Valenta 88 Autodoprava MM 31. 0

Do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Konvalinka 146 Radlík Racing 1. 56
Jiří Holler 681 Buldateam 2. 54
Tomáš Hrstka 284 Garáž Všestary 3. 52
Miroslav Matoušů 13 Minoda půjčovna 4. 52
Michal Pištora 688 Buldateam 5. 47
Jan Meyer 293 Vrabcaci 6. 36
Robert Hillawoth 11 TRT Tehovec Racing Team 7. 35
Tonda Čermák 686 Bulda team 8. 34
David Nechvátal 20 9. 33
Radek Kaucky 256 Vrabčáci 10. 29
Milan Kapal 369 Tříska racing 11. 28
Rastislav Pinkovský 813 12. 28
Ondřej Krejcárek 508 13. 27
Tomáš Chytráček 90 TRT Tehovec Racing Team 14. 22
Tomáš Přibyl 95 TRT Tehovec Racing Team 15. 21
Martin Synák 71 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 16. 20
Jiří Chrpa 241 B-team 17. 17
Michal Vinnikov 140 HAKANA racing team 18. 17
Ladislav Vambersky 13 19. 10
Jaroslav Jonák 322 Říčany Team 20. 8
Jarda Blanda 388 Garáž Všestary 21. 8
Lukáš Lebduška 685 CHLOMEK REJSINK TÝM 22. 8
Martin Honzák st? 259 B-team 23. 7
Ivo Tomašovič 327 Zleničáci 24. 7
Vlada Bejda 154 Vrabcaci 25. 1
Jan Tomanec 166 26. 1
Martin Nepovím 313 MG-ROVER 27. 0
Jan Sefzig 292 Bulda team 28. 0
Vladimír RAČKO 275 ŠROT-CROSS 29. 0
Robert Maceška 288 Maceška 30. 0
Ondřej Rabiňák 96 31. 0
Marek Štěpánek 99 32. 0

Do 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Radek Kaucky 256 Vrabčáci 1. 60
Antonín Petříček 157 Radlík Racing 2. 56
Jan Tomanec 166 BysBlilRacing 3. 43
Jakub Hrabý 286 4. 38
Tomáš Chvál 26 City Garage 5. 37
Patrik Deutscher 11 Sejk a Vejvoda 6. 37
Jaroslav Barták 36 GarageRacing 7. 34
Daniel Míček 69 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 8. 31
Karel Kliment 322 autojeřáby Kliment 9. 21
Jaroslav Jonák 322 Říčany Team 10. 20
Jan Grubner 5 Radlik Racing 11. 13
Lukáš Puklicky 320 Plj team 12. 12
Milan Blažek 15 Sejk a Vejvoda 13. 11
Michael ROUBÍČEK 20 Vosa Racing 14. 7
Petr Mik 68 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 15. 4
Roman Stavný 332 Poříčáci 16. 1
Antonin Valenta 97 AV autosport 17. 0
Adam Filip 21 SWIFT TEAM 18. 0

Special

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Marek Čermák 77 Dymytry 1. 64
Jan Jiroušek 231 Audi 2. 56
Tomáš Hašler 482 PrndaNotorsport 3. 54
Ladislav Obergries 332 Brgisek racing 4. 49
Michael Blažek 4 Sejk a Vejvoda 5. 46
Petr obergries obergries 266 Brgisek racing 6. 43
Tomas Moravek 15 Auto Moris 7. 40
Vlastimil Suk 729 Sukovo kluci rally team 8. 30
jan Bažant 56 autodílna Bažant 9. 12
Pepa Kotek 69 FONTY 69 10. 7
Jan Beran 287 HPB Autocross Team 11. 1
Jan Růžička 17 Baroracing 12. 0
Martin Hruška 413 GaragePower Racing team 13. 0
Pavel Rotaru 347 14. 0

Nad 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
pavel vopěnka 131 kunratice 1. 62
Martin Berka 383 MB-Autosport 2. 58
Dominik Bauer 27 Pro PDM 3. 56
Jan Svoboda 105 Mazda V6 racing 4. 50
Honza Vinš 888 5. 45
Jakub Važanský 156 6. 37
Jan Křížovský 87 JaDaJaPe racing 7. 36
Jiří Fontén 69 FONTY 69 8. 35
Roman Šplíchal 277 Bene F - Racing 9. 25
Michal Kanda 51 Toyota domaracing 10. 12
Václav Šplíchal 377 Bene F - Racing 11. 11
Karel Kliment 322 autojeřáby Kliment 12. 7
Milos Hora 666 Hora racing 13. 6
Michal Šulc 68 PrndaNotorsport 14. 5
Petr Hála 255 Bene F - Racing 15. 0
Tonda Synák 70 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 16. 0
Michal Lébr 77 Pneuservis Popovice 17. 0
Robert Maceška 188 Maceška 18. 0
Roman Stavný 332 Poříčáci 19. 0
Antonin Valenta 97 AV autosport 20. 0

Buggy 4x2

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jakub Šafránek 315 Euro racing team z.s. 1. 56
Lea Horniakova 324 Lea Racing Team 2. 53
Jiří Matějka 10 euro racing team z.s. 3. 48
Klára Čáslavská 333 MSK Nechanice 4. 38
Tomáš Votruba 116 Votruba Autokross Team 5. 18
Jirka Rezek 124 Rekov 6. 12
Filip Volf 28 Vlk racing team 7. 8
Míra Patka 64 8. 7
Jirka Jelen Jelínek 61 Poříčáci 9. 5
Markéta Koderová 21 MSK Nechanice 10. 0
Roman Karásek 70 11. 0

Ženy do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Andrea Růžičková 12 Poříčáci 1. 62
Renáta Breburdová 1 Poříčáci 2. 54
Petra Veselá 91 Velké Popovice 3. 45
Tereza Šulcová 69 PrndaNotorsport 4. 44
Iveta Sládková 94 Motosport Chýnov 5. 7
Klára Uhrová 128 Favorit128 6. 7
Mirka Hájková 327 Zleničáci 7. 5
Andrea Procházková 200 KF-vision 8. 5
Veronika Bokůvková 22 9. 0

Ženy nad 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Denisa Polívková 266 Brgisek racing 1. 41
Iveta Sládková 94 Motosport Chýnov 2. 12
Zuzana Hamplová 68 PrndaNotorsport 3. 10

Veteráni (nad 57let do 1400ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Oldřich Rabinak 230 1. 62
Martin Šimák 684 Buldateam 2. 52
Pavel Kočárník 66 autosport Lísky 3. 51
Vladimír Bejda 154 Vrabcaci 4. 42
Jiří Holler 681 Buldateam 5. 42
Vaclav Bruček Bruček 552 Barochov 6. 33
Bohouš Hrstka 57 GARÁŽ VŠESTARY 7. 13
Petr Hošek 247 8. 5

Junioři (10-16let)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Martin Limon 666 1. 58
Petr Růžička 499 Poříčáci 2. 48
Filip Honzak 128 B-Team 3. 40
Vladyslav Samoletskyi 17 Suzuki Tecnica International 4. 38
Lukáš Růžička 3 Poříčáci 5. 16
Radek Pinkas 80 Rapi Team 6. 13

Racer buggy 125ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Ladislav Jiřička 15 KG-Racing 1. 22
Ondřej Pospíšil 8 LIbor Pospíšil 2. 22
Eliška Plná 5 RP Interier 3. 9
Petr Bílek 3 Euro racing team z.s. 4. 7
Martin Stuchlík Stuchlík 12 GT2 motorsport 5. 6
Vojta Luňák 1 6. 1
Sebik Mihulka 11 M-CROSS TEAM 7. 0

Racer buggy 160ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Honza Honců 815 Poříčáci 1. 12
Michal Hrčka 29 MHmotorsport 2. 10
Ondřej Rezek 7 rekov 3. 1
Lukáš Růžička 11 Poříčáci 4. 1
Rozárie Holdová 18 5. 0

Racer buggy 250ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Stanislav Brousek 8 BROUSEK TEAM 1. 52
Zdeněk Frischholz Frischholz 14 Frýža Racing 2. 52
Lukáš Hovorka 15 3. 20
Amálka Židková 13 4. 14
Tereza Bartáková 17 Bart racing team 5. 12
Jan Matějka 8 euro racing team z.s. 6. 12
Radek Plajner 19 JAT 7. 1
Jaroslav Morc 6 RB 250 8. 0
Kristýna Svobodová 11 Tyna racing 9. 0

Kart

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Milan Sklenář 17 PG OKNO Třemošná 1. 62
Jan Marecek 6 ABM 2. 56
Milan Andruchovič 80 Toyoco Racing 3. 44
Václav Kostlivý 76 4. 44
Václav Habart 21 Havelka racing 5. 41
Tomáš Buchal 14 757 Racing 6. 38
Lukáš Kovařík 11 757 Racing 7. 36
Lukáš Hamrle 9 Bene F - Racing 8. 34
Jiří Matějka 53 euro racing team z.s. 9. 34
Petr Moravec 28 10. 32
Jakub Rezek 41 Rekov????️ 11. 23
Jan Roubíček 6 Okna Roubíček 12. 12
Petr Havelka 2 Havelka racing 13. 11
Jirka Rezek 4 Rekov 14. 11
Pavel Šebek 83 757 Racing 15. 0
David Vitek 86 757 Racing 16. 0
David Benda 8 17. 0

Škoda cup Favorit - rok 94

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Kočárník 66 autosport Lísky 1. 64
Milan Koniar 138 2. 50
Matěj Urban 329 Šotolina team 3. 46
Josef Kulík 99 Šolich racing 4. 39
Jiri Calda 10 Calda motorsport 5. 21
Mirek Janoušek 82 MB team 6. 6
Michal Čech 11 Šotolina team 7. 2
Petr Hošek 247 8. 0
Jan Karban 78 MB Team 9. 0

Škoda cup Felicie (do 1300ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Antonín Dvořáček 89 Velké Popovice 1. 62
Jiří Holler 681 Bulda team 2. 52
Ondra Mašek 300 3. 52
Jindra Holan 75 4. 50
Adam Jelínek 187 Deer Auto 5. 48
Martin Honzak 129 B-Team 6. 39
Tonda Čermák 686 Bulda team 7. 37
Marek Rabinak 305 8. 37
Lukáš Lebduška 685 CHLOMEK REJSINK TÝM 9. 34
Lukas Barborič 55 10. 32
Antonín Bohuslav 488 KF Vision 11. 31
Petr Synek 13 Rokytka Boys Racing 12. 30
Lukáš Bejšák 777 KF-vision 13. 28
Jan Puchmertl 682 Bulda team 14. 26
Filip Honzak 128 B-Team 15. 25
Jan Růžička 17 Baroracing 16. 21
Martin Honzák st? 259 B-team 17. 20
Mirek Musil 230 18. 16
Ondřej Sládek 62 Klempířství Šálek racing 19. 16
Jakub Knop 118 Písteam Poříčí 20. 14
Jaroslav Volak 87 Mamako team bystřice 21. 12
Robert Maceška 388 Maceška 22. 12
Standa Beck 683 Bulda team 23. 10
Josef Hora 223 Hora racing 24. 8
Ladislav Růžička 132 Baroracing 25. 8
Tomaš Beránek 71 Komunal 26. 4
Petr Hora 122 Hora racing 27. 0
Michal Pištora 688 Buldateam 28. 0
Tomáš Sochůrek 73 29. 0

Do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Konvalinka 146 Radlík Racing 1. 64
Tomáš Hrstka 284 Garáž Všestary 2. 60
Ondra Mašek 300 3. 50
Luboš Ploc 121 Chupacabra team 4. 45
Martin Nepovím 313 MG-ROVER 5. 40
Miroslav Matoušů 13 Minoda půjčovna 6. 39
Jan Meyer 293 Vrabcaci 7. 36
Petr Synek 13 Rokytka Boys Racing 8. 34
Tonda Čermák 686 Bulda team 9. 34
Michal Vinnikov 140 HAKANA racing team 10. 34
Lukáš Lebduška 685 CHLOMEK REJSINK TÝM 11. 34
Tomáš Chytráček 90 TRT Tehovec Racing Team 12. 33
Radek Kaucký 256 Vrabčák 13. 32
Jan Puchmertl 682 Bulda team 14. 30
Jiří Holler 681 Bulda team 15. 27
Jaroslav Jonák 322 Říčany Team 16. 19
Michal Tesařík 460 M.T. GARAGE 17. 18
Martin Synák 71 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 18. 16
Robert Hillawoth 11 TRT Tehovec Racing Team 19. 14
Robert Maceška 388 Maceška 20. 14
Standa Beck 683 Bulda team 21. 13
Vlada Bejda 154 Vrabcaci 22. 11
Ivo Tomašovič 327 Zleničáci 23. 7
Tomáš Přibyl 95 TRT Tehovec Racing Team 24. 3
Milan Kapal 369 Tříska racing 25. 0
Jarda Blanda 388 Garáž Všestary 26. 0
Michal Pištora 688 Buldateam 27. 0

Do 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Tomáš Chvál 26 City Garage 1. 64
Antonín Petříček 157 Radlík Racing 2. 55
Jan Grubner 5 Radlík Racing 3. 51
Radek Kaucký 256 Vrabčák 4. 45
Patrik Deutscher 11 Sejk a Vejvoda 5. 40
Simon Vokál 84 Pneuservis Popovice 6. 38
Jaroslav Jonák 322 Říčany Team 7. 37
Karel Kliment 808 Dream Team 8. 36
Michael ROUBÍČEK 20 Vosa Racing 9. 34
Vladimír Brož 55 10. 31
Petr Mik 68 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 11. 30
Daniel Míček 69 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 12. 28
Jan Kamil Hovorka Jindracek 888 KHCAR 13. 11
Roman Stavný 332 Poříčáci 14. 9
Jakub Hrabý 286 15. 8
Milan Blažek 15 Sejk a Vejvoda 16. 8
Lukáš Puklicky 320 17. 0

Special

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Beran 287 HPB Autocross Team 1. 60
Jan Jiroušek 231 Audi 2. 60
Tomas Moravek 15 Auto Moris 3. 56
Marek Čermák 77 4. 52
Andrea Růžičková 245 Poříčáci 5. 48
Michael Blažek 15 Sejk a Vejvoda 6. 40
jan Bažant 56 autodílna Bažant 7. 22
Pepa Kotek 69 FONTY 69 8. 12
Jan Růžička 17 Baroracing 9. 0

Nad 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
pavel vopěnka 131 kunratice 1. 62
Jiří Hampešt 7 Chupacabra Team 2. 60
Jan Svoboda 105 Mazda V6 racing 3. 50
Dominik Bauer 27 Pro PDM 4. 46
Roman Šplíchal 277 Bene F - Racing 5. 45
Tonda Synák 70 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 6. 38
Jakub Važanský 56 7. 36
Jiří Fontén 69 FONTY 69 8. 34
Michal Kanda 51 Toyota domaracing 9. 34
David Ševčík 187 JaDaJaPe racing 10. 29
Michal Lébr 77 Pneuservis Popovice 11. 27
Václav Šplíchal 377 Bene F - Racing 12. 22
Honza Vinš 888 13. 22
Petr Hála 255 Bene F - Racing 14. 11
Milos Hora 666 Hora racing 15. 4
Martin Hruška 413 GaragePower Racing team 16. 4
Martin Berka 383 MB-Autosport 17. 0

Buggy 4x2

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Filip Volf 28 Vlk racing team 1. 64
Klára Čáslavská 333 MSK Nechanice 2. 63
Jan Růžička 64 Poříčáci 3. 61
Jirka Jelen Jelínek 61 Poříčáci 4. 53
Marek Hamrle 9 Bene F - Racing 5. 8
Markéta Koderová 21 MSK Nechanice 6. 0

Ženy do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Andrea Růžičková 12 Poříčáci 1. 62
Petra Veselá 91 Velké Popovice 2. 58
Renáta Breburdová 1 Poříčáci 3. 48
Mirka Hájková 327 Zleničáci 4. 13
Iveta Sládková 94 Motosport Chýnov 5. 8
Klára Uhrová 128 Favorit128 6. 0
Michaela Pištorová 688 Buldateam 7. 0
Veronika Bokůvková 266 BORŮVKA 8. 0

Ženy nad 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Veronika Hampeštová 7 Chupacabra Team 1. 64

Veteráni (nad 57let do 1400ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Pavel Kočárník 66 autosport Lísky 1. 64
Josef Kaucký 325 Vrabčáci 2. 50
Jiří Holler 681 Buldateam 3. 44
Martin Šimák 684 Buldateam 4. 41
Oldřich Rabinak 230 5. 38
Vlada Bejda 154 Vrabcaci 6. 30
Petr Hošek 247 7. 27
Ivan Tomašovič 272 Zleničáci 8. 27
Vaclav Bruček Bruček 552 Barochov 9. 24

Junioři (10-16let)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Petr Růžička 499 Poříčáci 1. 60
Vladyslav Samoletskyi 17 Suzuki Tecnica International 2. 55
Filip Holler 681 Bulda team 3. 50
Lukáš Růžička 3 Poříčáci 4. 47
Amálie Hollerová 681 Bulda team 5. 40

Racer buggy 125ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Racer buggy 160ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Dominik Mareš 20 DONEMA Racing 1. 62
Ondřej Rezek 27 rekov 2. 51
Honza Honců 815 Poříčáci 3. 48
Lukáš Růžička 11 Poříčáci 4. 44

Racer buggy 250ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Kart

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Pavel Bokůvka 71 1. 61
Milan Sklenář 17 PG OKNO Třemošná 2. 56
Jan Marecek 26 ABM 3. 55
Petr Havelka 84 Havelka racing 4. 54
Jan Roubíček 6 Okna Roubíček 5. 53
Petr STIBŮREK 8 AutoBene.cz 6. 43
Radko Prouza 7 Prda Racing 7. 35
Lukáš Mrnka 39 Mrnka Racing Team 8. 10
Lukáš Hamrle 9 Bene F - Racing 9. 5
Petr Moravec 28 10. 3

Škoda cup Favorit - rok 94

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Vitezslav Janousek 532 1. 0
Jan Kočárník 66 autosport Lísky 2. 0
Milan Koniar 138 3. 0
Matěj Urban 329 Šotolina team 4. 0
Tomáš Rousek 128 Favorit128 5. 0

Škoda cup Felicie (do 1300ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Michal Grund 223 Hora racing 1. 0
Jaroslav Šebek 29 Autodoprava MM 2. 0
Petr Synek 613 Rokytka Boys Racing 3. 0
Tomaš Beránek 71 Komunal 4. 0
Jan Růžička 17 Baroracing 5. 0
Jakub Knop 118 Písteam Poříčí 6. 0
Filip Honzak 128 B-Team 7. 0
Jan Puchmertl 682 Bulda team 8. 0
Jakub weis weis 131 Felicie131 9. 0
Ondra Mašek 300 10. 0

Do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Klára Uhrová 128 Favorit128 1. 0
Tomáš Konvalinka 146 Radlík Racing 2. 0
Michal Bejda 154 Vrabcaci 3. 0
David Nechvátal 20 4. 0
Milan Valenta 29 Autodoprava MM 5. 0
Radek Kaucky 256 Vrabčáci 6. 0
Petr Synek 613 Rokytka Boys Racing 7. 0
Ondřej Krejcárek 508 8. 0
Jan Hubatka 5 Axa team 9. 0
Martin Synák 71 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 10. 0
Jarda Blanda 388 Garáž Všestary 11. 0
Jan Puchmertl 682 Bulda team 12. 0
Ondra Mašek 300 13. 0
Martin Nepovím 313 MG-ROVER 14. 0

Do 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Milan Blažek 15 Sejk a Vejvoda 1. 0
Daniel Míček 69 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 2. 0
Radek Kaucky 256 Vrabčáci 3. 0
Petr Mik 68 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 4. 0
Petr Hora 122 Hora racing 5. 0
Patrik Deutscher 11 Sejk a Vejvoda 6. 0
Simon Vokál 84 Pneuservis Popovice 7. 0
Tomáš Chvál 26 City Garage 8. 0

Special

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Jan Beran 287 HPB Autocross Team 1. 0
Pepa Kotek 69 FONTY 69 2. 0
Marek Čermák 77 Subaru 3. 0
Petr Hála 255 Bene F - Racing 4. 0
Jaroslav Soustružník 49 Scirocco team 5. 0

Nad 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Petr Hála 255 Bene F - Racing 1. 0
Václav Šplíchal 377 Bene F - Racing 2. 0
Roman Šplíchal 277 Bene F - Racing 3. 0
Jan Křížovský 87 JaDaJaPe racing 4. 0
pavel vopěnka 131 kunratice 5. 0
Jiří Fontén 69 FONTY 69 6. 0
Tonda Synák 70 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 7. 0
Honza Vinš 888 8. 0
Jaroslav Soustružník 49 Scirocco team 9. 0

Buggy 4x2

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Marek Hamrle 9 Bene F - Racing 1. 0

Ženy do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Klára Uhrová 128 Favorit128 1. 0
Petra Veselá 91 Velké Popovice 2. 0

Ženy nad 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Veteráni (nad 57let do 1400ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Vlada Bejda 154 Vrabcaci 1. 0
Pavel Kočárník 66 autosport Lísky 2. 0
Bohouš Hrstka 57 GARÁŽ VŠESTARY 3. 0

Junioři (10-16let)

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Racer buggy 125ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Martin Stuchlík 12 GT2 Motorsport 1. 0

Racer buggy 160ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Racer buggy 250ccm

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body

Kart

Závodník Startovní číslo Stáj Umístění Body
Lukáš Hamrle 9 Bene F - Racing 1. 0
Petr Havelka 84 Havelka racing 2. 0
Tomáš Bílek 46 TB Racing 3. 0

Škoda cup Favorit - rok 94

Závodník Startovní číslo Stáj 11. 4. 2020 20. 6. 2020 5. 9. 2020 10. 10. 2020 Celkem
Jan Kočárník 66 autosport Lísky 0 64 64 0 128
Milan Koniar 138 0 52 50 0 102
Matěj Urban 329 Šotolina team 46 0 46
Pavel Vesely 224 Karmax 45 45
Jan Bambas 172 ČR 44 44
Josef Kulík 99 Šolich racing 0 39 39
Jiri Calda 10 Calda motorsport 21 21
Mirek Janoušek 82 MB team 6 6
Michal Čech 11 Šotolina team 2 2
Petr Hošek 247 0 0
Jan Karban 78 MB Team 0 0
Vitezslav Janousek 532 0 0 0 0

Škoda cup Felicie (do 1300ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj 11. 4. 2020 20. 6. 2020 5. 9. 2020 10. 10. 2020 Celkem
Martin Honzak 129 B-Team 52 39 91
Jan Růžička 17 Baroracing 64 21 0 85
Marek Rabinak 305 47 37 84
Jindra Holan 75 20 50 70
Antonín Bohuslav 488 KF Vision 36 31 67
Tonda Čermák 686 Bulda team 28 37 65
Antonín Dvořáček 89 Velké Popovice 62 62
Jiří Holler 681 Bulda team 0 9 52 61
Lukáš Augusta 334 58 58
Ondra Mašek 300 52 0 52
Adam Jelínek 187 Deer Auto 3 48 51
Lukáš Lebduška 685 CHLOMEK REJSINK TÝM 6 34 40
Lukáš Bejšák 777 KF-vision 11 28 39
Ondřej Sládek 62 Klempířství Šálek racing 18 16 34
Lukáš Grimbosch 98 Grimbiteam 0 34 34
Jaroslav Volak 87 Mamako team bystřice 0 20 12 32
Lukas Barborič 55 32 32
Petr Synek 613 Rokytka Boys Racing 30 0 30
Martin Honzák st? 259 B-team 9 20 29
Ladislav Růžička 132 Baroracing 29 29
Jan Puchmertl 682 Bulda team 26 0 26
Jiří Chrpa 241 B-team 0 26 26
Michal Pištora 688 Buldateam 26 0 26
Filip Honzak 128 B-Team 25 0 25
Ondřej Rabiňák 229 24 24
Patrik Vyhlídal 178 Aceklima 20 20
Mirek Musil 230 16 16
Josef Hora 223 Hora racing 0 7 8 15
Jakub weis weis 131 Felicie131 14 0 14
Petr Hora 122 Hora racing 0 14 0 14
Jakub Knop 118 Písteam Poříčí 0 14 0 14
Robert Maceška 388 Maceška 12 12
Jan Horňák 371 12 12
Matěj Urban 329 Šotolina team 12 12
Tomáš Krejčík 200 KF-vision 11 11
Standa Beck 683 Bulda team 10 10
Ladislav Růžička 132 Baroracing 8 8
Tomaš Beránek 71 Komunal 0 0 4 0 4
Jakub Weis 131 Felicie131 0 0
Petr Hošek 247 0 0
Tomáš Sochůrek 73 0 0
Miroslav Patka 3 Poříčáci 0 0
Matěj Novák 88 Voděrádky 0 0
Jiří Stárek 99 Voděrádky 0 0
Milan Valenta 29 Autodoprava MM 0 0

Do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj 11. 4. 2020 20. 6. 2020 5. 9. 2020 10. 10. 2020 Celkem
Tomáš Konvalinka 146 Radlík Racing 0 56 64 0 120
Tomáš Hrstka 284 Garáž Všestary 52 60 112
Miroslav Matoušů 13 Minoda půjčovna 52 39 91
Jiří Holler 681 Bulda team 0 54 27 81
Jan Meyer 293 Vrabcaci 0 36 36 72
Tonda Čermák 686 Bulda team 34 34 68
Tomáš Chytráček 90 TRT Tehovec Racing Team 22 33 55
Michal Vinnikov 140 HAKANA racing team 17 34 51
Ondra Mašek 300 50 0 50
Robert Hillawoth 11 TRT Tehovec Racing Team 35 14 49
Michal Pištora 688 Buldateam 47 0 47
Luboš Ploc 121 Chupacabra team 45 45
Lukáš Lebduška 685 CHLOMEK REJSINK TÝM 8 34 42
Martin Nepovím 313 MG-ROVER 0 0 40 0 40
Martin Synák 71 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 20 16 0 36
Petr Synek 613 Rokytka Boys Racing 34 0 34
David Nechvátal 20 33 0 33
Radek Kaucký 256 Vrabčák 0 32 32
Jan Puchmertl 682 Bulda team 30 0 30
Radek Kaucky 256 Vrabčáci 29 0 29
Milan Kapal 369 Tříska racing 28 0 28
Rastislav Pinkovský 813 28 28
Ondřej Krejcárek 508 0 27 0 27
Jaroslav Jonák 322 Říčany Team 0 8 19 27
Tomáš Přibyl 95 TRT Tehovec Racing Team 21 3 24
Michal Tesařík 460 M.T. GARAGE 18 18
Jiří Chrpa 241 B-team 0 17 17
Ivo Tomašovič 327 Zleničáci 0 7 7 14
Robert Maceška 388 Maceška 0 14 14
Standa Beck 683 Bulda team 13 13
Vlada Bejda 154 Vrabcaci 1 11 12
Ladislav Vambersky 13 10 10
Jarda Blanda 388 Garáž Všestary 0 8 0 0 8
Martin Honzák st? 259 B-team 7 7
Jan Tomanec 166 BysBlilRacing 1 1
Marek Štěpánek 99 0 0
Ondřej Šimůnek Šimůnek 0 Šimůnek 0 0
Michal Bejda 154 Vrabcaci 0 0 0
Ladislav Hodan 0 0 0
Ondřej Rabiňák 96 0 0
Jan Sefzig 292 Bulda team 0 0
Vladimír RAČKO 275 ŠROT-CROSS 0 0
Petr Hora 122 Hora racing 0 0

Do 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj 11. 4. 2020 20. 6. 2020 5. 9. 2020 10. 10. 2020 Celkem
Antonín Petříček 157 Radlík Racing 0 56 55 111
Tomáš Chvál 26 City Garage 0 37 64 0 101
Patrik Deutscher 11 Sejk a Vejvoda 0 37 40 0 77
Jan Grubner 5 Radlík Racing 0 13 51 64
Radek Kaucky 256 Vrabčáci 60 0 60
Daniel Míček 69 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 0 31 28 0 59
Jaroslav Jonák 322 Říčany Team 0 20 37 57
Jakub Hrabý 286 0 38 8 46
Radek Kaucký 256 Vrabčák 0 45 45
Jan Tomanec 166 BysBlilRacing 43 43
Michael ROUBÍČEK 20 Vosa Racing 0 7 34 41
Simon Vokál 84 Pneuservis Popovice 38 0 38
Karel Kliment 808 Dream Team 36 36
Jaroslav Barták 36 GarageRacing 34 34
Petr Mik 68 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 0 4 30 0 34
Vladimír Brož 55 31 31
Karel Kliment 322 autojeřáby Kliment 21 21
Milan Blažek 15 Sejk a Vejvoda 0 11 8 0 19
Lukáš Puklicky 320 0 12 0 12
Jan Kamil Hovorka Jindracek 888 KHCAR 11 11
Roman Stavný 332 Poříčáci 0 1 9 10
Antonin Valenta 97 AV autosport 0 0
Michael Blažek 15 Sejk a Vejvoda 0 0
Adam Filip 21 SWIFT TEAM 0 0
Martin Synák 70 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 0 0

Special

Závodník Startovní číslo Stáj 11. 4. 2020 20. 6. 2020 5. 9. 2020 10. 10. 2020 Celkem
Jan Jiroušek 231 Audi 56 60 116
Marek Čermák 77 Subaru 0 64 52 0 116
Tomas Moravek 15 Auto Moris 40 56 96
Michael Blažek 15 Sejk a Vejvoda 46 40 86
Jan Beran 287 HPB Autocross Team 1 60 0 61
Tomáš Hašler 482 PrndaNotorsport 0 54 54
Ladislav Obergries 332 Brgisek racing 49 49
Andrea Růžičková 245 Poříčáci 48 48
Petr obergries obergries 266 Brgisek racing 43 43
jan Bažant 56 autodílna Bažant 12 22 34
Vlastimil Suk 729 Sukovo kluci rally team 30 30
Pepa Kotek 69 FONTY 69 0 7 12 0 19
Jan Růžička 17 Baroracing 0 0 0
Martin Hruška 413 GaragePower Racing team 0 0
Pavel Rotaru 347 0 0
Jan Růžička 11 Poříčáci 0 0

Nad 1600ccm

Závodník Startovní číslo Stáj 11. 4. 2020 20. 6. 2020 5. 9. 2020 10. 10. 2020 Celkem
pavel vopěnka 131 kunratice 0 62 62 0 124
Dominik Bauer 27 Pro PDM 56 46 102
Jan Svoboda 105 Mazda V6 racing 50 50 100
Jakub Važanský 56 37 36 73
Roman Šplíchal 277 Bene F - Racing 0 25 45 0 70
Jiří Fontén 69 FONTY 69 0 35 34 0 69
Honza Vinš 888 0 45 22 0 67
Jiří Hampešt 7 Chupacabra Team 60 60
Martin Berka 383 MB-Autosport 58 0 58
Michal Kanda 51 Toyota domaracing 12 34 46
Tonda Synák 70 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM 0 0 38 0 38
Jan Křížovský 87 JaDaJaPe racing 0 36 0 36
Václav Šplíchal 377 Bene F - Racing 11 22 0 33
David Ševčík 187 JaDaJaPe racing 29 29
Michal Lébr 77 Pneuservis Popovice 0 0 27 27
Petr Hála 255 Bene F - Racing 0 0 11 0 11
Milos Hora 666 Hora racing 0 6 4 10
Karel Kliment 322 autojeřáby Kliment 7 7
Michal Šulc 68 PrndaNotorsport 5 5
Martin Hruška 413 GaragePower Racing team 4 4
Roman Stavný 332 Poříčáci 0 0
Antonin Valenta 97 AV autosport 0 0
Robert Maceška 388 Maceška 0 0

Buggy 4x2

Závodník Startovní číslo Stáj 11. 4. 2020 20. 6. 2020 5. 9. 2020 10. 10. 2020 Celkem
Filip Volf 28 Vlk racing team 8 64 72
Klára Čáslavská 333 MSK Nechanice 63 63
Jan Růžička 64 Poříčáci 61 61
Jirka Jelen Jelínek 61 Poříčáci 5 53 58
Jakub Šafránek 315 Euro racing team z.s. 56 56
Lea Horniakova 324 Lea Racing Team 53 53
Jiří Matějka 10 euro racing team z.s. 48 48
Klára Čáslavská 333 MSK Nechanice 38 38
Tomáš Votruba 116 Votruba Autokross Team 18 18
Jirka Rezek 124 Rekov 12 12
Marek Hamrle 9 Bene F - Racing 8 0 8
Míra Patka 64 7 7
Markéta Koderová 21 MSK Nechanice 0 0 0
Roman Karásek 70 0 0
Markéta Koderová 21 0 0

Ženy do 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj 11. 4. 2020 20. 6. 2020 5. 9. 2020 10. 10. 2020 Celkem
Andrea Růžičková 245 Poříčáci 0 62 62 124
Petra Veselá 91 Velké Popovice 0 45 58 0 103
Renáta Breburdová 1 Poříčáci 54 48 102
Tereza Šulcová 69 PrndaNotorsport 44 44
Mirka Hájková 327 Zleničáci 0 5 13 18
Iveta Sládková 94 Motosport Chýnov 7 8 15
Klára Uhrová 128 Favorit128 0 7 0 0 7
Andrea Procházková 200 KF-vision 5 5
Veronika Bokůvková 266 BORŮVKA 0 0 0
Klárka Meyerovazahradnikova 293 Vrabčáci 0 0
Zedeni Francova 154 Vrabcaci 0 0
Michaela Pištorová 688 Buldateam 0 0

Ženy nad 1400ccm

Závodník Startovní číslo Stáj 11. 4. 2020 20. 6. 2020 5. 9. 2020 10. 10. 2020 Celkem
Veronika Hampeštová 7 Chupacabra Team 64 64
Denisa Polívková 266 Brgisek racing 41 41
Iveta Sládková 94 Motosport Chýnov 12 12
Zuzana Hamplová 68 PrndaNotorsport 10 10

Veteráni (nad 57let do 1400ccm)

Závodník Startovní číslo Stáj 11. 4. 2020 20. 6. 2020 5. 9. 2020 10. 10. 2020 Celkem
Pavel Kočárník 66 autosport Lísky 0 51 64 0 115
Oldřich Rabinak 230 62 38 100
Martin Šimák 684 Buldateam 0 52 41 93
Jiří Holler 681 Buldateam 42 44 86
Vaclav Bruček Bruček 552 Barochov 0 33 24 57
Josef Kaucký 325 Vrabčáci 50 50
Vladimír Bejda 154 Vrabcaci 0 42 42
Petr Hošek 247 0 5 27 32
Vlada Bejda 154 Vrabcaci 30 0 30
Ivan Tomašovič 272 Zleničáci 27 27
Bohouš Hrstka 57 GARÁŽ VŠESTARY 0 13 0 13
Milan Blazek 13 Sejk a Vejvoda 0 0

Junioři (10-16let)

Závodník Startovní číslo Stáj 11. 4. 2020 20. 6. 2020 5. 9. 2020 10. 10. 2020 Celkem
Petr Růžička 499 Poříčáci 0 48 60 108
Vladyslav Samoletskyi 17 Suzuki Tecnica International 0 38 55 93
Lukáš Růžička 3 Poříčáci 16 47 63
Martin Limon 666 0 58 58
Filip Holler 681 Bulda team 50 50
Amálie Hollerová 186 Bulda team 40 40
Filip Honzak 128 B-Team 0 40 40
Radek Pinkas 80 Rapi Team 0 13 13

Racer buggy 125ccm

Závodník Startovní číslo Stáj 11. 4. 2020 20. 6. 2020 5. 9. 2020 10. 10. 2020 Celkem
Ladislav Jiřička 15 KG-Racing 22 22
Ondřej Pospíšil 8 LIbor Pospíšil 22 22
Eliška Plná 5 RP Interier 9 9
Petr Bílek 3 Euro racing team z.s. 7 7
Martin Stuchlík Stuchlík 12 GT2 motorsport 6 6
Vojta Luňák 1 1 1
Sebik Mihulka 11 M-CROSS TEAM 0 0

Racer buggy 160ccm

Závodník Startovní číslo Stáj 11. 4. 2020 20. 6. 2020 5. 9. 2020 10. 10. 2020 Celkem
Dominik Mareš 20 DONEMA Racing 62 62
Honza Honců 815 Poříčáci 12 48 60
Ondřej Rezek 27 rekov 1 51 52
Lukáš Růžička 3 Poříčáci 1 44 45
Michal Hrčka 29 MHmotorsport 10 10
Rozárie Holdová 18 0 0

Racer buggy 250ccm

Závodník Startovní číslo Stáj 11. 4. 2020 20. 6. 2020 5. 9. 2020 10. 10. 2020 Celkem
Stanislav Brousek 8 BROUSEK TEAM 52 52
Zdeněk Frischholz Frischholz 14 Frýža Racing 52 52
Lukáš Hovorka 15 20 20
Amálka Židková 13 14 14
Tereza Bartáková 17 Bart racing team 12 12
Jan Matějka 8 euro racing team z.s. 12 12
Radek Plajner 19 JAT 1 1
Jaroslav Morc 6 RB 250 0 0
Kristýna Svobodová 11 Tyna racing 0 0

Kart

Závodník Startovní číslo Stáj 11. 4. 2020 20. 6. 2020 5. 9. 2020 10. 10. 2020 Celkem
Milan Sklenář 17 PG OKNO Třemošná 62 56 118
Jan Marecek 26 ABM 56 55 111
Petr Havelka 84 Havelka racing 11 54 0 65
Jan Roubíček 6 Okna Roubíček 12 53 65
Pavel Bokůvka 71 0 61 61
Václav Kostlivý 76 44 44
Milan Andruchovič 80 Toyoco Racing 44 44
Petr STIBŮREK 8 AutoBene.cz 43 43
Václav Habart 21 Havelka racing 41 41
Lukáš Hamrle 9 Bene F - Racing 0 34 5 0 39
Tomáš Buchal 14 757 Racing 38 38
Lukáš Kovařík 11 757 Racing 36 36
Radko Prouza 7 Prda Racing 35 35
Petr Moravec 28 32 3 35
Jiří Matějka 53 euro racing team z.s. 34 34
Jakub Rezek 41 Rekov????️ 23 23
Jirka Rezek 124 Rekov 11 11
Lukáš Mrnka 39 Mrnka Racing Team 10 10
David Benda 8 0 0
David Vitek 86 757 Racing 0 0
Pavel Šebek 83 757 Racing 0 0