Petr Růžička |
Škoda cup Favorit - rok 94 |
3 |
Poříčáci |
|
Lukáš Fontén |
Škoda cup Favorit - rok 94 |
52 |
Fontcrossteam |
|
Martin Kahoun |
Škoda cup Favorit - rok 94 |
39 |
Žlutí jezdci |
|
Pavel Rus |
Škoda cup Favorit - rok 94 |
11 |
Rus Folie |
|
Adam Filip |
Škoda cup Favorit - rok 94 |
21 |
hoší PROFI race team |
|
Milos Hora |
Škoda cup Favorit - rok 94 |
666 |
Hora racing |
|
Marek Kalla |
Škoda cup Favorit - rok 94 |
60 |
|
|
Petr Kokeš |
Škoda cup Favorit - rok 94 |
5 |
Rus folie |
|
Václav Vyterna |
Škoda cup Favorit - rok 94 |
31 |
Team Větrov |
|
Martin Kalla |
Škoda cup Favorit - rok 94 |
90 |
4 M |
|
Karel Trnka |
Škoda cup Favorit - rok 94 |
97 |
ekov Pikovice |
|
Filip Honzak |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
128 |
B-Team |
|
Tomáš Horský |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
165 |
|
|
Miloslav Bouša |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
369 |
Žlutí jezdci |
|
Jan Růžička |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
17 |
Baroracing |
|
Vojtěch Vyterna |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
35 |
Team Větrov |
|
Jaroslav Rada |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
39 |
Žlutí jezdci |
|
Josef Kučera |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
33 |
Japan |
|
Tomáš Krejčík |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
200 |
KF-vision |
|
David Ilčisko |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
103 |
Čobol team |
|
Luboš Kuchta |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
125 |
Kuchta racing team |
|
Libor Vacek |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
104 |
Kladruby |
|
Jiří Chrpa |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
241 |
B-team |
|
Jan Řezáč |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
107 |
Kladruby |
|
Bronislav Klinger |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
629 |
Bomba Lyže |
|
Martin Honzák st? |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
259 |
B-team |
|
Martin Honzak |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
129 |
B-Team |
|
Tomáš Huml |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
37 |
AB Auto Brejla |
|
Matyáš Cihelka |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
4 |
CIHLOVA.GARÁŽ |
|
Martin Synák |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
271 |
Hasiči Sibrina |
|
Marek Rabiňák |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
305 |
|
|
Roman Stavný |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
332 |
Poříčáci |
|
Pavel Štěpánek |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
5 |
|
|
Jakub Knop |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
118 |
Písteam Poříčí |
|
Jaroslav Dušek |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
102 |
Douda team |
|
Adam Jelínek |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
187 |
Deer Auto |
|
Václav Král |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
6 |
|
|
Lukáš Bejšák |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
777 |
Poříčáci |
|
Tomas Packa |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
69 |
Godzilla team |
|
Miroslav Krupjak |
Škoda cup Felicie (do 1300ccm) |
426 |
LK Racing Team |
|
Štěpán Seliger |
Do 1400ccm |
891 |
Dalovy full gas |
|
Tomáš Horský |
Do 1400ccm |
165 |
|
|
Víťa Janoušek |
Do 1400ccm |
532 |
|
|
Matěj Janoušek |
Do 1400ccm |
32 |
|
|
Milan Mrkva |
Do 1400ccm |
45 |
Radlik Racing Team |
|
Petr Tamele |
Do 1400ccm |
134 |
TM Větrov |
|
Petr Komňacký |
Do 1400ccm |
39 |
TM Větrov |
|
Pavel Rus |
Do 1400ccm |
11 |
Rus Folie |
|
Petr Mik |
Do 1400ccm |
68 |
HASIČI SIBŘINA RACING TEAM |
|
Milan Andruchovič |
Do 1400ccm |
24 |
AM Racing |
|
Jiří Chrpa |
Do 1400ccm |
241 |
B-team |
|
Dominik Skalický |
Do 1400ccm |
333 |
Motorsport Skalicky |
|
Lukáš Puklicky |
Do 1400ccm |
320 |
Divocaci |
|
Jirka Krema |
Do 1400ccm |
6 |
Poříčáci |
|
Karel Bouček |
Do 1400ccm |
108 |
K-team |
|
Roman Stavný |
Do 1400ccm |
332 |
Poříčáci |
|
Jaroslav Uher |
Do 1400ccm |
33 |
Uherák |
|
Jan Richter |
Do 1400ccm |
226 |
E-svit.cz |
|
Radek Kaucký |
Do 1400ccm |
256 |
E-svit.cz |
|
Milan Valenta |
Do 1400ccm |
29 |
Tank 1012 Racing Team |
|
Michael Blažek |
Do 1400ccm |
91 |
BAN Racing |
|
Petr Strnad |
Do 1400ccm |
234 |
SP Racing |
|
Michal Berný |
Do 1400ccm |
180 |
Suzuki |
|
Bogdan Samoletskyi |
Do 1400ccm |
17 |
Suzuki Tecnica International |
|
Karel Kotek |
Do 1400ccm |
4 |
Kuchta racing team |
|
Tomáš Havel |
Do 1400ccm |
199 |
|
|
Marek Kulhavý |
Do 1600ccm |
410 |
ProPDM |
|
Jiří Semotán |
Do 1600ccm |
312 |
Hasiči Sibřina Racing Team |
|
Tomáš Sirotek |
Do 1600ccm |
22 |
Ládví |
|
Karel Srna |
Do 1600ccm |
8 |
2K Racing |
|
Jaroslav Šebek |
Do 1600ccm |
29 |
Tank 1012 Racing Team |
|
Daniel Krčmář |
Do 1600ccm |
284 |
HMX racing team |
|
Josef Povejšil |
Do 1600ccm |
288 |
HMX Racing Team |
|
Jan Grubner |
Do 1600ccm |
5 |
Radlík Racing |
|
Jakub Pecka |
Do 1600ccm |
88 |
Waste Gang Forever Racing Team-Hasiči Sibřina Racing Team |
|
Jaromír Hruška |
Do 1600ccm |
153 |
Ládví |
|
Antonín Petříček |
Do 1600ccm |
157 |
Radlík Racing |
|
Ondřej Ernyger |
Do 1600ccm |
663 |
E-svit.cz |
|
Radek Kaucký |
Do 1600ccm |
256 |
E-svit.cz |
|
Milan Blažek |
Do 1600ccm |
11 |
|
|
David Ševčík |
Do 1600ccm |
2 |
Dakar team |
|
Vladyslav Samoletskyi |
Do 1600ccm |
17 |
Suzuki Tecnica International |
|
Anna Havlová |
Do 1600ccm |
99 |
Havel team |
|
jan Bažant |
Special 4x2 |
56 |
autodílna Bažant |
|
Matěj Urban |
Special 4x2 |
329 |
Šotolina team |
|
David Šneiberk |
Special 4x2 |
23 |
ALM Motorsport |
|
Michal Čech |
Special 4x2 |
11 |
|
|
Jan Burda mladší |
Special 4x2 |
88 |
Burda motorsport |
|
Štěpán Ladra |
Special 4x2 |
93 |
Štrachal engine |
|
Stanislav Horáček |
Special 4x2 |
515 |
HS Motorsport |
|
Martin Hruška |
Special 4x2 |
61 |
Full gas team |
|
Petr Hora |
Special 4x2 |
122 |
Hora racing |
|
Jakub Weis |
Special 4x2 |
131 |
Felicie131 EVO2 |
|
Tomáš Hašler |
Special 4x2 |
502 |
TH - Motorsport |
|
Maxmilián Hašler |
Special 4x2 |
532 |
TH-Motorsport |
|
Petr Ježek |
Special 4x2 |
419 |
|
|
Petr Pliva |
Special 4x2 |
345 |
KNT Team |
|
Jiri Calda |
Special 4x2 |
10 |
Calda motorsport |
|
Michal Pechanec |
Special 4x2 |
29 |
Waste Gang Forever |
|
Marek Kulhavý |
Nad 1600ccm |
410 |
ProPDM |
|
Jakub Važanský |
Nad 1600ccm |
121 |
Autodílna BAŽANT |
|
Dominik Bauer |
Nad 1600ccm |
27 |
Pro PDM |
|
Václav Šplíchal |
Nad 1600ccm |
277 |
Bene F - Racing |
|
Jakub Knop |
Nad 1600ccm |
118 |
Písteam Poříčí |
|
Jiří Kolář |
Nad 1600ccm |
56 |
JK Garage |
|
Martin Bucifal |
Nad 1600ccm |
23 |
Autodoprava Bucifal |
|
Milan Douda Douda |
Nad 1600ccm |
666 |
Bémáci |
|
Josef Baran |
Nad 1600ccm |
20 |
Autodoprava Bucifal |
|
Ondřej Ernyger |
Nad 1600ccm |
663 |
E-svit.cz |
|
Miloslav Bury |
Nad 1600ccm |
93 |
|
|
Miroslav Lučan |
Nad 1600ccm |
102 |
LK Racing |
|
Jan Křížovský |
Nad 1600ccm |
87 |
JaDaJaŠi racing |
|
Jan Svoboda |
Nad 1600ccm |
105 |
Mazda V6 racing |
|
Jan Koumes Růžička |
Nad 1600ccm |
377 |
Poříčáci |
|
Michal Pechanec |
Nad 1600ccm |
29 |
Waste Gang Forever |
|
Milda Rusek . |
Nad 1600ccm |
391 |
M+ garage |
|
Martin Nepovím |
Nad 1600ccm |
313 |
MG-ROVER |
|
Jiří Hampešt |
Nad 1600ccm |
7 |
Chupacabra Team |
|
Veronika Hampeštová |
Nad 1600ccm |
666 |
Chupacabra Team |
|
Jakub Kučera |
Buggy 4x2 |
13 |
KNT team |
|
František Hrachovec |
Buggy 4x2 |
76 |
American Street Garage |
|
Pavel Kočárník |
Buggy 4x2 |
215 |
Dřevo-Centrum |
|
Jan Růžička |
Buggy 4x2 |
64 |
Poříčáci |
|
Jirka Jelen Jelínek |
Buggy 4x2 |
61 |
Poříčáci |
|
Markéta Koderová |
Buggy 4x2 |
21 |
MSK Nechanice |
|
Otakar Strnad |
Buggy 4x2 |
10 |
|
|
Michal Lacek |
Buggy 4x2 |
100 |
Čejov team |
|
Luděk Pavlovský |
Buggy 4x2 |
33 |
Čejov team , motoschop 171 |
|
Ludvik Lusk |
Buggy 4x2 |
22 |
Divocaci z Prestavlk |
|
Vilém Frys |
Buggy 4x2 |
7 |
MOTOBOOM |
|
Jiri Velikovský |
Buggy 4x2 |
112 |
MOTOBOOM.cz |
|
Andrea Růžičková |
Ženy do 1400ccm |
12 |
Poříčáci |
|
Markéta Hrušková |
Ženy do 1400ccm |
221 |
Ládví |
|
Iveta Sládková |
Ženy do 1400ccm |
94 |
Motosport Chýnov |
|
Monika Palečková |
Ženy do 1400ccm |
36 |
Jedu Hovno ! |
|
Anna Hrdličková |
Ženy do 1400ccm |
33 |
Team Větrov |
|
Kateřina Pěkná |
Ženy do 1400ccm |
35 |
|
|
Martina Mátlová |
Ženy do 1400ccm |
30 |
Team Větrov |
|
Renáta Breburdová |
Ženy do 1400ccm |
1 |
Poříčáci |
|
Andrea Krejčíková |
Ženy do 1400ccm |
200 |
KF-vision |
|
Kristýna Mašková |
Ženy do 1400ccm |
43 |
Mašek autocross |
|
Lucie Bělohradská |
Ženy do 1400ccm |
89 |
Velké Popovice |
|
Blanka Holečková |
Ženy do 1400ccm |
629 |
Bomba lyže |
|
Vladimir Bejda |
Veteráni (nad 57let do 1400ccm) |
226 |
E-svit.cz |
|
Vlastimil Skalický |
Veteráni (nad 57let do 1400ccm) |
334 |
Motorsport Skalicky |
|
Bohouš Hrstka |
Veteráni (nad 57let do 1400ccm) |
57 |
GARÁŽ VŠESTARY |
|
Martin Šimák |
Veteráni (nad 57let do 1400ccm) |
684 |
Buldateam |
|
Vladimír Kovářík |
Veteráni (nad 57let do 1400ccm) |
14 |
Pneuservis Popovice |
|
Lukáš Růžička |
Junioři (10-16let) |
499 |
Poříčáci |
|
Samuel Bauer |
Junioři (10-16let) |
27 |
pro PDM |
|
Šimon Trojanek |
Junioři (10-16let) |
45 |
T-Team |
|
Adam Mašek |
Junioři (10-16let) |
43 |
masek autocross |
|
Jaromír Vyterna |
Junioři (10-16let) |
30 |
Team Větrov |
|
Honza Komňacký |
Junioři (10-16let) |
39 |
TM Větrov |
|
Václav Dvořáček |
Junioři (10-16let) |
629 |
Bomba lyže |
|
Natálie Kočárníková |
Junioři (10-16let) |
512 |
Dřevo-Centrum |
|
Vojtěch Vacek |
Junioři (10-16let) |
104 |
Kladruby |
|
Martin Vaněček |
Junioři (10-16let) |
38 |
Poříčáci |
|
Adam Šaroun |
Junioři (10-16let) |
11 |
Poříčáci |
|
Petr Růžička |
Junioři (10-16let) |
3 |
Poříčáci |
|
Daniel Vlček |
Junioři (10-16let) |
111 |
VND Boleslav |
|
Nella Kallova |
Junioři (10-16let) |
90 |
4 M |
|
Josef Hruška |
Junioři (10-16let) |
5 |
Ládví |
|
Vojtěch Hrdlička |
Junioři (10-16let) |
33 |
Team Větrov |
|
Radek Pinkas |
Junioři (10-16let) |
80 |
Rapi Team |
|
Vladimír Novotný |
Junioři (10-16let) |
212 |
LACO RACING TEAM |
|
Sebastián Karas |
Racer buggy 125ccm |
11 |
KRS Motorsport team |
|
Lukáš Kotek |
Racer buggy 125ccm |
24 |
Kotek Racing |
|
Ondřej Rezek |
Racer buggy 125ccm |
3 |
rekov |
|
Jakub Kučera |
Racer buggy 160ccm |
8 |
KNT team |
|
Matyáš Kosař |
Racer buggy 160ccm |
55 |
|
|
Karel Rajsik |
Racer buggy 160ccm |
21 |
Dřevo-Centrum |
|
Tadeáš Kočvara |
Racer buggy 160ccm |
12 |
|
|
Honzik Bejšák |
Racer buggy 160ccm |
777 |
Poříčáci |
|
Patrik Rybka |
Racer buggy 160ccm |
22 |
IVAR CS TEAM |
|
Laura Bukackova |
Racer buggy 160ccm |
14 |
AutoBukacek |
|
Petr Pechanec |
Racer buggy 160ccm |
2 |
Waste Gang Forever |
|
Dianka Pelcnerová |
Racer buggy 160ccm |
5 |
Barum |
|
Pavel Vopěnka |
Racer buggy 250ccm |
9 |
Kunratice |
|
Jakub Kučera |
Racer buggy 250ccm |
8 |
KNT team |
|
Jakub Novak |
Racer buggy 250ccm |
14 |
Kubas garage |
|
Barbora Harvánková |
Racer buggy 250ccm |
13 |
Harvánek |
|
Baruška Kovářová |
Racer buggy 250ccm |
93 |
Barča racing |
|
Denisa Jandová |
Racer buggy 250ccm |
19 |
J.Team Čejov |
|
Vojta Luňák |
Racer buggy 250ccm |
23 |
Zbyněk Luňák |
|
Oliver Šille |
Racer buggy 250ccm |
11 |
Oli racing |
|
Lukáš Hamrle |
Kart |
42 |
ML Racing |
|
Petr Havelka |
Kart |
40 |
Havelka racing |
|
Lukáš Karas |
Kart |
55 |
KRS Motorsport team |
|
Tomáš Borovička |
Kart |
23 |
Ban Racing |
|
LIBOR ŠUPÍK |
Kart |
5 |
Ban Racing |
|
Jaroslav Hanzlík |
Kart |
25 |
Jarda Hanzlík |
|
Jan Roubíček |
Kart |
14 |
AMK Poříčí nad Sázavou |
|
Jan Halva |
Kart |
11 |
KNT team |
|
David Bukacek |
Kart |
12 |
AutoBukacek |
|
Jakub Rezek |
Kart |
4 |
Rekov |
|
Matyáš Gomzjakov |
Kart |
65 |
Chaos motorsport Tomáš Gomzjakov |
|
David Šimeček |
Kart |
69 |
69Kart |
|
Petr Moravec |
Kart |
28 |
Havelka Racing |
|
Vlastimil Burian |
Kart |
49 |
BuggyRent.cz |
|
Roman Kotek |
Kart |
115 |
|
|
Josef Hora |
Šotolina tým (pouze) |
223 |
Hora racing |
|
Míra "Štěpy" Štěpánek |
Šotolina tým (pouze) |
33 |
Šotolina Team |
|
Pavel Bartoš |
Šotolina tým (pouze) |
723 |
Felicia |
|
Radim Bouček |
Šotolina tým (pouze) |
88 |
Autoslužby Bouček |
|
Lucie Semirádová |
Šotolina tým (pouze) |
717 |
šotolina team |
|
Julie Knapová |
Šotolina tým (pouze) |
317 |
|
|
Žofie Knapová |
Šotolina tým (pouze) |
315 |
Bulda Team |
|
Václav Karnolt |
Šotolina tým (pouze) |
113 |
Chobot racing |
|
Tonda Čermák |
Šotolina tým (pouze) |
686 |
Bulda team |
|
Ondra Čermák |
Šotolina tým (pouze) |
689 |
Bulda team |
|
Eliška Plná |
Buggy 4x4 |
205 |
RP Interier |
|
Ondřej Pospíšil |
Buggy 4x4 |
266 |
MM Technology |
|
Radek Jordák |
Buggy 4x4 |
5 |
Alfa Racing |
|
Martin Kolomy |
Buggy 4x4 |
265 |
IVAR CS TEAM |
|
Josef Vontszemu |
Buggy 4x4 |
69 |
Godzilla team 69 |
|
Tonda Hruška |
Buggy 4x4 |
131 |
Stavba Hruška, Ubytování Kořenov |
|
Tomáš Gomzjakov |
Buggy 4x4 |
66 |
Chaos motorsport Tomáš Gomzjakov |
|
Daniel Pytloun |
Buggy 4x4 |
103 |
Transcamion Racing Team |
|
Eliška Pytlounová |
Buggy 4x4 |
203 |
Transcamion racing team z.s. |
|
Ondřej Kopačík |
Buggy 4x4 |
159 |
Auto kopačík |
|
Jan Beran |
Special 4x4 |
287 |
HB Autocross Team |
|
Jan Burda mladší |
Special 4x4 |
88 |
Burda motorsport |
|
Štěpán Ladra |
Special 4x4 |
93 |
Štrachal engine |
|
Marek Čermák |
Special 4x4 |
77 |
SUBARU RACING |
|
Honza Vinš |
Special 4x4 |
888 |
TRUCK SERVIS |
|
Stanislav VRTAL |
Special 4x4 |
424 |
Honda |
|
Filip Malý |
Special 4x4 |
18 |
Furious Hornets |
|
Michal Čech |
Special 4x4 |
11 |
|
|
Maxmilián Hašler |
Special 4x4 |
548 |
TH-Motorsport |
|
Miloslav Němec |
Šotolina CrossCup (pouze) |
8 |
Němec Motorsport |
|
Jan Burda |
Šotolina CrossCup (pouze) |
89 |
Burda motorsport |
|
Petr Jarolimek |
Šotolina CrossCup (pouze) |
52 |
Šotolina team |
|
Luboš Lebduška |
Šotolina CrossCup (pouze) |
16 |
Chlomek rejsink tým |
|
Jan Kočárník |
Šotolina CrossCup (pouze) |
66 |
|
|
Jan Růžička |
Šotolina CrossCup (pouze) |
17 |
Baroracing |
|
Lukáš Lebduška |
Šotolina CrossCup (pouze) |
26 |
Chlomek racing team |
|