Přihláška k závodu 10. 10. 2020
Pro přihlášení do závodu je nejdříve nutné se zaregistrovat/přihlásit na webu
Přihlášení závodníci k závodu 10. 10. 2020
Závodník Kategorie Startovní číslo Stáj Možnosti
Vitezslav Janousek Škoda cup Favorit - rok 94 532
Jan Kočárník Škoda cup Favorit - rok 94 66 autosport Lísky
Milan Koniar Škoda cup Favorit - rok 94 138
Matěj Urban Škoda cup Favorit - rok 94 329 Šotolina team
Tomáš Rousek Škoda cup Favorit - rok 94 128 Favorit128
Michal Čech Škoda cup Favorit - rok 94 11
Petr Hošek Škoda cup Favorit - rok 94 247
Michal Grund Škoda cup Felicie (do 1300ccm) 223 Hora racing
Jaroslav Šebek Škoda cup Felicie (do 1300ccm) 29 Autodoprava MM
Petr Synek Škoda cup Felicie (do 1300ccm) 613 Rokytka Boys Racing
Tomaš Beránek Škoda cup Felicie (do 1300ccm) 71 Komunal
Jan Růžička Škoda cup Felicie (do 1300ccm) 17 Baroracing
Jakub Knop Škoda cup Felicie (do 1300ccm) 118 Písteam Poříčí
Filip Honzak Škoda cup Felicie (do 1300ccm) 128 B-Team
Jindra Holan Škoda cup Felicie (do 1300ccm) 75
Jan Puchmertl Škoda cup Felicie (do 1300ccm) 682 Bulda team
Jakub weis weis Škoda cup Felicie (do 1300ccm) 131 Felicie131
Ondra Mašek Škoda cup Felicie (do 1300ccm) 300
Antonín Bohuslav Škoda cup Felicie (do 1300ccm) 488 Anthony Motors
Adam Jelínek Škoda cup Felicie (do 1300ccm) 187 Deer Auto
Petr Rambousek Škoda cup Felicie (do 1300ccm) 24
Klára Uhrová Do 1400ccm 128 Favorit128
Tomáš Konvalinka Do 1400ccm 146 Radlík Racing
Michal Bejda Do 1400ccm 154 Vrabcaci
David Nechvátal Do 1400ccm 20
Milan Valenta Do 1400ccm 29 Autodoprava MM
Radek Kaucky Do 1400ccm 256 Vrabčáci
Petr Synek Do 1400ccm 613 Rokytka Boys Racing
Ondřej Krejcárek Do 1400ccm 508
Jan Hubatka Do 1400ccm 5 Axa team
Martin Synák Do 1400ccm 71 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM
Jarda Blanda Do 1400ccm 388 Garáž Všestary
Jan Puchmertl Do 1400ccm 682 Bulda team
Ondra Mašek Do 1400ccm 300
Martin Nepovím Do 1400ccm 313 MG-ROVER
Milan Blažek Do 1600ccm 15 Sejk a Vejvoda
Daniel Míček Do 1600ccm 69 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM
Radek Kaucky Do 1600ccm 256 Vrabčáci
Petr Mik Do 1600ccm 68 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM
Petr Hora Do 1600ccm 122 Hora racing
Patrik Deutscher Do 1600ccm 11 Sejk a Vejvoda
Simon Vokál Do 1600ccm 84 Pneuservis Popovice
Tomáš Chvál Do 1600ccm 26 City Garage
Pavel Bartoš Do 1600ccm 723 Bmw e36
František Bambula Do 1600ccm 75 FAVAZ TEAM
Jan Grubner Do 1600ccm 5 Radlík Racing
Jan Beran Special 287 HPB Autocross Team
Pepa Kotek Special 69 FONTY 69
Marek Čermák Special 77 Subaru
Jaroslav Soustružník Special 49 Scirocco team
jan Bažant Special 56 autodílna Bažant
Václav Šplíchal Nad 1600ccm 377 Bene F - Racing
Roman Šplíchal Nad 1600ccm 277 Bene F - Racing
Jan Křížovský Nad 1600ccm 87 JaDaJaPe racing
pavel vopěnka Nad 1600ccm 131 kunratice
Jiří Fontén Nad 1600ccm 69 FONTY 69
Tonda Synák Nad 1600ccm 70 HASIČI SIBŘINA RACING TEAM
Honza Vinš Nad 1600ccm 888
Jaroslav Soustružník Nad 1600ccm 49 Scirocco team
jan Bažant Nad 1600ccm 56 autodílna Bažant
Marek Hamrle Buggy 4x2 9 Bene F - Racing
Klára Čáslavská Buggy 4x2 333 MSK Nechanice
Klára Uhrová Ženy do 1400ccm 128 Favorit128
Petra Veselá Ženy do 1400ccm 91 Velké Popovice
Vlada Bejda Veteráni (nad 57let do 1400ccm) 154 Vrabcaci
Pavel Kočárník Veteráni (nad 57let do 1400ccm) 66 autosport Lísky
Petr Hošek Veteráni (nad 57let do 1400ccm) 247
Filip Vrkoslav Vrkoslav Junioři (10-16let) 15 Vrky Racing
Vladyslav Samoletskyi Junioři (10-16let) 17 Suzuki Tecnica International
Martin Stuchlík Racer buggy 125ccm 12 GT2 Motorsport
Amálka Židková Racer buggy 250ccm 16
Zdeněk Frischholz Frischholz Racer buggy 250ccm 10 Frýža Racing
Lukáš Hamrle Kart 9 Bene F - Racing
Petr Havelka Kart 84 Havelka racing
Tomáš Bílek Kart 46 TB Racing
Milan Sklenář Kart 17 PG OKNO Třemošná
Radko Prouza Kart 7 Prda Racing
Jan Roubíček Kart 6 Okna Roubíček
Lukáš Mrnka Kart 39 Mrnka Racing Team